Jesienny spływ kajakowy na Pilicy

Jesienny spływ kajakowy na Pilicy

 Jesienny spływ kajakowy na Pilicy

   Spływ zorganizowany w ramach konferencji ISPO Academy w ośrodku Sielanka w Warce pod Warszawą. Przy okazji testowanie sprzętu outdoorowego jaki prezentowany jest na targach branżowych w Monachium. Oczywiście spływy kajakowe na Pilicy polecane są wszystkim miłośnikom takich aktywności a tutaj połączyliśmy przyjemne z pożytecznym :-)

 

   Ten odcinek rzeki jest dosyć urozmaicony, z wieloma meandrami i wysepkami. Bez przeniosek czy trudności, za to bardzo malowniczy właśnie jesienią. Na wiosnę jest tutaj zielono i gwarno od krążących nad głowami setek ptaków. Na brzegach oraz na wielu wysepkach jest sporo miejsca na biwaki czy odpoczynek. Wzdłuż Pilicy funkcjonuje wiele wypożyczalni sprzętu pływającego.

 

 
 
 
Dojazd na miejsce wodowania kajaków, pośród pięknych kolorów jesieni.

 

Najpiękniejsze szlaki kajakowe w Polsce opisy

 
 
 
W spływie udział wzięli czołowi dziennikarze branży outdoorowej oraz szefowie i przedstawiciele dystrybutorów sprzętu outdoorowego na Polskę i Europę a także przedstawiciele Targów ISPO w Monachium.
 
 
 
 
Przewodnik po Pilicy: Katarzyna Skrzypczak
 
Wzdłóż rzeki jest wiele wypożyczalni sprzętu pływającego. My skorzystaliśmy z:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com