Chorwacja dla każdego - w stronę nadmorskich kurortów

Chorwacja dla każdego - w stronę nadmorskich kurortów

 Czy milion Polaków nie może się mylić ?. Tylu właśnie odwiedziło Chorwację w 2021r a rok 2022 zapowiada się podobnie.

 

Od lat Polacy na wakacyjny wypoczynek wybierają Chorwację. Długie wybrzeże, czyste plaże, ciepłe morze, wiele zabytków, smaczne jedzenie i gwarantowana pogoda. Nie dziwi więc coroczny wzrost zainteresowania tym przyjaznym krajem. Pytając o miejsca chętnie odwiedzane, jednym tchem wymieniane są: Dubrownik, Split, Zagrzeb czy Zadar, jednak Chorwacja ma znacznie więcej miejsc godnych polecenia. O popularności i dużym zainteresowaniu rodaków tym kierunkiem świadczy fakt, że w 2022 odwiedziło Chorwację ponad milion polaków. Co sprawia że tak jest ? Odpowiedź na pytanie czy warto odwiedzić Chorwację jest zdecydowane tak. Gdzie jechać i co warto zobaczyć ? Wiele przykładów i propozycji pojawi się w czasie pokazu. Jedynym ryzykiem jest to, że Chorwacja wciąga i każdy stara się tam powracać.
 
Nie zabraknie także upominków. Dla widzów będzie sporo materiałów informacyjnych wraz z mapami  samochodowymi Chorwacji i katalogami rodzinnych campingów.
 
 

Chorwacja atrakcje wakacje wycieczka 11

 
 
 
Albin Marciniak Fotografik, fotoreporter, podróżnik, dziennikarz i radiowiec, twórca i prowadzący Klub Podróżników Śródziemie, poszukiwacz podziemnych tajemnic Polski, miłośnik zamków, zapalony taternik, alpinista i organizator wielu akcji ekologicznych. Autor serii turystycznych map i informatorów.
 
 
 
 
 

Chorwacja Zadar wjazd i pobyt turystyczny 6

 
 

Chorwacja atrakcje wakacje wycieczka 7

 

 

Chorwacja Zadar wjazd i pobyt turystyczny 8

 

Chorwacja Dalmacja Zadar 2021 37

 

Chorwacja atrakcje wakacje wycieczka 4

 

Chorwacja Dalmacja Zadar 2021 38

 

 

Chorwacja Opatija Croatia region Kvarner 6

 

 
 
 
Chorwacja nie tylko na wakacje
 
 
 
 
 

Błękitna Jaskinia – Modra Špilja na Adriatyku

 

Blekitna Jaskinia Wyspa Vis Geopark Archipelag Viski Chorwacja UNESCO 6

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com