Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

22-24 marca 2024 | Tarczyński Arena Wrocław

#MTTWrocław2024

 

 

Od 15 lat promujemy turystykę we Wrocławiu

Ponad 14 lat temu, gdy rozpoczynaliśmy prace nad MTT Wrocław chcieliśmy stworzyć liczące się w Polsce wydarzenie turystyczne. Przez te wszystkie lata wspólnie się rozwijaliśmy i wiele się nauczyliśmy. Dziś z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, iż nasz cel został osiągnięty. To nasza wspólna zasługa – setek wystawców, kilkudziesięciu tysięcy odwiedzających, setek partnerów i patronów.

 

3 dni prelekcji, pokazów zdjęć i filmów

Witajcie na stronie poświęconej jednemu z najbardziej inspirujących wydarzeń dla pasjonatów podróży – Festiwalowi Podróżników „Swoją Drogą”. To niezwykłe spotkanie gromadzi entuzjastów odkrywania świata z różnych zakątków globu, którzy dzielą się swoimi fascynującymi historiami, doświadczeniami i spojrzeniem na podróżowanie.

Od samego początku naszym celem było stworzenie przestrzeni, w której podróżnicy mogą spotkać się, wymienić pomysłami oraz zainspirować się nawzajem do kolejnych wypraw. To nie tylko miejsce, gdzie uczestnicy prezentują swoje przygody z dalekich krain, ale również platforma do rozmów o kulturze, przyrodzie, historii i różnorodności świata

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z odkrywaniem świata, Festiwal „Swoją Drogą” zapewni Ci niezapomniane chwile, pełne emocji, przygód i nowych znajomości.

 

 

Godziny otwarcia targów:

22.03 Piątek: 10-17
23.03 Sobota: 10-18
24.03 Niedziela: 10-16

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy / normalny – 25 zł
Bilet jednodniowy / ulgowy – 18 zł
Karnet dwudniowy / normalny – 35 zł
Karnet dwudniowy / ulgowy – 25 zł
Karnet trzydniowy / normalny – 45 zł
Karnet trzydniowy / ulgowy –30 zł
Bilet grupowy – 15 zł/os. (przy zakupie powyżej 10 biletów)
Bilet z kartą seniora – 18zł (1 dzień) / 25zł (2 dni) / 30zł (3 dni)
Bilet rodzinny 1 dzień – 60 zł
Bilet rodzinny dwudniowy – 70 zł
Bilet rodzinny trzydniowy – 80 zł
Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + dzieci

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.

Dzieciom do 7. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny. W piątek wstęp bezpłatny dla osób niepełnosprawnych i ich asystentów.

Bilety do nabycia w dni targowe w kasach przed wejściem na Targi.

 https://mttwroclaw.pl

 

 

 

Festiwal Podróżników „Swoją drogą”

W ramach targów odbędzie się Festiwal Podróżników. Do uczestnictwa w prelekcjach niezbędny jest bilet targowy. Inne opłaty nie są pobierane.

Prosimy wziąć pod uwagę, iż niektóre prelekcje cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, a pojemność sali, w której odbywa się festiwal jest ograniczona do ok. 300 osób.

 

 

 

Program pokazów

https://mttwroclaw.pl/festiwal-podroznikow-swoja-droga/

 

Jak najlepiej dostać się na Targi?

MTT odbywają się na Stadionie Wrocław, w części targowo-konferencyjnej. Na stadion dostaniemy się komunikacją miejską lub samochodem, przy Stadionie znajduje się parking płatny.

Korzystając z komunikacji miejskiej wybierz linie 31, 101, 102, 103, 104 – przystanek Królewiecka, lub linie 3, 10, 20 – przystanek Lotnicza.

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com