Targi Turystyczne Wrocław

Targi Turystyczne Wrocław

Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław


Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego WRACAJĄ po dwuletniej przerwie!

4-6 marca 2022 | Tarczyński Arena Wrocław

#MTTWrocław2022

 

informacja prasowa:

 

   Nie mogliśmy doczekać się dnia, w którym w końcu rozpoczniemy przygotowania do wrocławskiego święta turystyki! Wracamy już niedługo, po przerwie, której nikt z nas się nie spodziewał. Po dwóch latach, z nową energią, wystawcami i atrakcjami oraz nadzieją, że kolejny raz spotkamy się w licznym gronie turystów, pasjonatów podróży oraz wielbicieli kultur świata.

 

Trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego ponownie zagości na terenie wrocławskiego stadionu - Tarczyński Arena. W pierwszy weekend marca część targowo-konferencyjna obiektu zmieni się nie do poznania, a my zabierzemy Was w niesamowitą podróż, również tą kulinarną. Zwiedzimy razem Polskę oraz Indie, przemierzymy Arktykę z psem, będziemy się wspinać na najwyższe szczyty, przeniesiemy się na Bali i do Nowej Zelandii, poznamy też Macedonię. A partnerem targów będzie kraina róż i perfum - Bułgaria.

 

Festiwal Podróżników czy Festiwal Kulinarny?
Festiwale towarzyszące targom na stałe wpisały się w program wydarzenia. Rokrocznie jedną z najważniejszych atrakcji Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu jest Festiwal Podróżników - 3 dni wypełnione opowieściami z drogi, przygodami i prezentacjami o najdalszych zakątkach. Oczywiście nie może zabraknąć znanych nazwisk, które zdradzimy już niedługo!
Festiwal Kulinarny również będzie podróżą! Podróżą dookoła świata przez smaki, kuchnie i zwyczaje. Udamy się na przepyszne Bałkany oraz Węgry. Podczas dalekich podróży nie zapomnimy jednak o Polsce - na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego zagości kuchnia Dolnego Śląska wraz z produktami regionalnymi.

 

Weź udział w warsztatach i spotkaj się ze specjalistami
Zrównoważona turystyka, potencjał turystyczny czy kontrowersyjna wolonturystyka?
A może zimowy survival? Na Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego podejmujemy też tematy ważne i potrzebne. Do przeprowadzania warsztatów zapraszamy profesjonalistów i praktyków, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
 
Nagroda „Kryształ Turystyki” w czterech kategoriach
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego to doskonała okazja do wyróżnienia i nagrodzenia wyjątkowych przedsięwzięć, a kreatywności w branży turystycznej nie brakuje! Od kilku lat przyznajemy „Kryształowe Orły” i w tym roku również przygotowaliśmy coś specjalnego. Podczas tegorocznych targów przyznamy nagrody pod zmienioną nazwą - „Kryształ Turystyki”. Kategorie konkursowe to: produkt regionalny, atrakcja turystyczna, wydarzenie cykliczne związane z turystyką lub produktem turystycznym oraz aktywności turystyczne zwiększające świadomość ekologiczną.
 
 

Czekamy na Was na Tarczyński Arena Wrocław w dniach 4-6 marca! Moc atrakcji, mnóstwo stoisk i świat na wyciągnięcie ręki! Do zobaczenia na #MTTWroclaw2022!

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.
Partnerem Festiwalu Podróżników został Decathlon Wrocław.
Hotelem partnerskim jest Hotel Europeum.

Godziny otwarcia targów:
piątek, 4.03. - 10:00-17:00
sobota, 5.03. - 10:00-18:00
niedziela, 6.03. - 10:00-16:00
Szczegółowy program targów oraz ceny biletów: www.mttwroclaw.pl
Social media: www.facebook.com/mttwroclaw | https://instagram.com/mtt.wroclaw

 

MTT Targi Wrocław

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na witrynie skontaktuj się z nami pod adresem alejapodroznikow@gmail.com zamiast kraść.