Kolosy Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Kolosy Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

KOLOSY

Podróże to Twoja pasja? Wygraj 15 tysięcy złotych na spełnienie podróżniczych marzeń! Zgłoś swój pomysł na wyprawę

 

Jesteś niespokojną duszą, którą nosi po różnych zakątkach świata ? Nie wyobrażasz sobie życia bez interesujących wypraw, przygód i niezapomnianych wrażeń? Chętnie dokumentujesz swoje wyprawy? Zgłoś się do konkursów organizowanych przez Miasto Gdynię, w których do wygrania są dwie nagrody w wysokości 15 tysięcy złotych każda. Ruszamy z kolejną edycją konkursów organizowanych w ramach 26. edycji Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. 

Nieważne, czy masz mniej niż 35 lat, czy ukończyłeś już 65. rok życia – jeśli Twoją pasją są podróże, możesz zawalczyć o nagrodę i wsparcie finansowe na realizację swojego największego podróżniczego marzenia.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Trwa właśnie nabór zgłoszeń do konkursów o nagrody ufundowane przez Miasto Gdynia. Do 31 stycznia 2024 roku  można przesyłać swoje pomysły na podróżnicze wyprawy. A jest o co walczyć – na każdego ze zwycięzców czeka aż 15 tysięcy złotych na realizację wymarzonych i ambitnych planów. 


 

Nagroda im. Andrzeja Zawady oraz Nagroda Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby

Od 2002 r. podczas Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów przyznawana jest Nagroda im. Andrzeja Zawady, którą funduje Miasto Gdynia. To wyjątkowe wyróżnienie, bo pozwala młodym globtroterom (którzy nie ukończyli 35. roku życia) na realizację podróżniczych marzeń. Nagroda ma wymiar prestiżowy i materialny. Stanowi  rekomendację Kapituły Nagrody dla laureatów i nagrodzonego projektu poprzez uhonorowanie ich statuetką, jak również nagrodą finansową w wysokości 15 tysięcy złotych.
O wyborze laureata decyduje Kapituła składająca się z podróżniczych autorytetów oraz fundator nagrody. Wybierając zwycięzcę, gremium bierze pod uwagę nie tylko potencjał eksploracyjny, jaki tkwi w pomyśle, ale też jakość wykonania projektu, jego cel, oryginalność i dotychczasowe dokonania kandydatów. 

Nie trudno się domyślić, że Nagroda Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby to wyróżnienie przyznawane podróżniczym nestorom. Wskazywać na to może zarówno nazwa nagrody, jak i jej patron. Aleksander Doba był wybitnym podróżnikiem, niezniszczalnym kajakarzem, który trzykrotnie pokonał Atlantyk. W przypadku tej nagrody, pamiątkowa statuetka oraz wsparcie od Miasta Gdyni w wysokości 15 tysięcy złotych, trafią do tych naprawdę odważnych i wiecznie młodych eksplorerów, którzy ukończyli 65 lat. 

Wyślij zgłoszenie do 31 stycznia!

Regulaminy nagród oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.gdynia.pl/spotkania

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres: 

Urząd Miasta Gdyni, Referat Promocji i PR, 

Marszałka Piłsudskiego 52/54, 

81-382 Gdynia.W dniach 22-24 marca organizatorzy: Miasto Gdynia i Agencja MART zapraszają na największe podróżnicze święto – Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, które odbędą się już po raz 26.

Hala Polsat Plus Arena Gdynia znów wypełni się globtroterami, pasjonatami i miłośnikami dalekich wypraw, którzy wprowadzą publiczność w niesamowity klimat zapierających dech w piersiach podróży. To nie tylko świetna okazja do spotkań i dzielenia się wrażeniami, ale też szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych.

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com