Kolosy Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Kolosy Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

KOLOSY

 

Kochasz podróżować? Wygraj 15 tysięcy na wyprawę marzeń!

 

 

   Nie wyobrażasz sobie życia bez ekscytujących podróży, przygód i adrenaliny? Chętnie dokumentujesz swoje wyprawy? Zgłoś się do konkursu organizowanego przez Miasto Gdynię, w którym do wygrania są dwie nagrody w wysokości 15 tysięcy złotych każda. Startuje kolejna edycja konkursu organizowanego w ramach 25. edycji Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Nieważne, czy masz mniej niż 35 lat, czy ukończyłeś już 65. rok życia – jeśli Twoją pasją są podróże, możesz zawalczyć o nagrodę i wsparcie finansowe na realizację swojego największego podróżniczego marzenia.

 

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie? Wystarczy przesłać pomysł swojej wymarzonej wyprawy. Trwa nabór zgłoszeń do konkursu o nagrody ufundowane przez Miasto Gdynia. Do 31 stycznia 2023 r. można przesyłać swoje pomysły na podróżnicze wyprawy. Jest o co walczyć – na każdego ze zwycięzców czeka 15 tysięcy złotych na realizację wymarzonych eskapad.

 

Nagroda im. Andrzeja Zawady oraz Nagroda Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby

 

Od 2002 r. w program Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów na stałe wpisana jest Nagroda im. Andrzeja Zawady, którą funduje Miasto Gdynia. To wyjątkowe wyróżnienie, bo pozwala młodym globtroterom (którzy nie ukończyli 35. roku życia) na realizację podróżniczych marzeń. Do kieszeni laureata (bądź laureatów) trafia 15 tys. zł i statuetka, za którą kryje się rekomendacja na realizację nadesłanego projektu. Nagroda przysługuje bowiem podróżnikom, którzy wcześniej nadesłali najciekawszy plan wyprawy. O wyborze laureata decyduje Kapituła konkursowa składająca się z podróżniczych autorytetów. Wybierając zwycięzcę, gremium bierze pod uwagę nie tylko potencjał eksploracyjny, jaki tkwi w pomyśle, ale też jakość wykonania projektu, jego cel, oryginalność i dotychczasowe doświadczenie kandydatów.

 

Nie trudno się domyślić, że Nagroda Wiecznie Młodzi im. Aleksandra Doby to wyróżnienie przyznawane podróżniczym nestorom. Wskazywać na to może zarówno nazwa nagrody, jak i jej patron. Aleksander Doba był wybitnym podróżnikiem, niezniszczalnym kajakarzem, który trzykrotnie pokonał Atlantyk. W przypadku tej nagrody, pamiątkowa statuetka oraz wsparcie od Miasta Gdyni w wysokości 15 tysięcy złotych, trafią do doświadczonych globtroterów, którzy ukończyli 65 lat.

Wyślij zgłoszenie do 31 stycznia!

Regulaminy nagród oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.gdynia.pl/spotkania.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Gdyni, Referat Promocji i PR, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia.
 

W dniach 24-26 marca organizatorzy: Miasto Gdynia i Agencja MART zapraszają na największe podróżnicze święto – Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, które odbędą się już po raz 25.


Hala Gdynia Arena znów wypełni się globtroterami, pasjonatami i miłośnikami dalekich wypraw, którzy wprowadzą publiczność w niesamowity klimat zapierających dech w piersiach podróży. To nie tylko świetna okazja do spotkań i dzielenia się wrażeniami, ale też szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych.


Regulaminy nagród oraz formularze zgłoszeniowe: www.gdynia.pl/spotkania

 

 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com