Festiwal “Ponad Szczytami” w Piwnicznej-Zdroju

Festiwal “Ponad Szczytami” w Piwnicznej-Zdroju

Festiwal “Ponad Szczytami” w Piwnicznej-Zdroju

 

SKI Hotel w Piwnicznej Zdroju, 15-17 września 202

 

Festiwal “Ponad Szczytami”. To święto podróżników, mające na celu uczczenie ducha górskiej przygody, kultury i wspólnoty. W dniach 15.09.2023 do 17.09.2023 w Piwnicznej-Zdroju podróżnicy, entuzjaści natury, miłośnicy kultury lokalnej oraz wszyscy góromaniacy i góroholicy będą mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział w festiwalu jest bezpłatny.

 

Festiwal, będzie świetnym miejscem spotkania osób z różnych zakątków Polski, czy nawet świata, łączących w sobie miłość do gór i ich piękna. Wydarzenie skupia w sobie trzy festiwale: podróżniczy, filmowy oraz piosenki górskiej. Wszystkie łączy szeroko pojęta fascynacja pięknem naszego świata, dobra przygoda oraz po prostu zamiłowanie do podróży. 
 
 
 

 

Co czeka na Ciebie podczas festiwalu?

 

- Pasjonujące prelekcje i dyskusje z udziałem ekspertów turystyki górskiej oraz najpopularniejszych youtuberów/podróżników z całej Polski.
- Miasteczko festiwalowe z masą atrakcji.
- Wyjątkowe występy artystyczne, muzyka na żywo, która połączy wiele pokoleń.
- Różnorodne warsztaty prowadzone przez doświadczonych specjalistów
- Pokazy filmów o tematyce górskiej, które mogą stać się inspiracją dla wielu uczestników.

 

O pierwszej edycji festiwalu w następujący sposób mówi jego dyrektor, Wiktor Potok:

"Ten rok będzie w naszej historii przełomowy. Ubieramy plecak i działamy. Odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Ponad Szczytami, który ma zjednoczyć wszystkich miłośników gór oraz podróży. Będzie to pierwsze nasze samodzielne wydarzenie! Chcemy stworzyć przestrzeń, która połączy wytrwałych podróżników i początkujących pasjonatów. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń zbliża i chcemy do tego dążyć." 

 

 

Piątek - 15.09

To idealny dzień dla szukających inspiracji w odkrywaniu nieznanych miejsc, zdobywania szczytów i pokonywaniu granic. Tego dnia nie zabraknie filmów o tematyce górskiej, podróżniczej i przygodowej, a na scenie pojawią się prelegenci filmowi. To będzie doskonały czas dla miłośników kina, jak również dla pasjonatów górskich wędrówek.

 

Sobota - 16.09

Od godziny 12:00, do 18:00 będziemy mogli spotkać na scenie znanych i popularnych podróżników, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, pozwolą nam się przenieść myślami i sercem w ich świat. Odbywające się w tym czasie prelekcje, będą „ucztą” dla niejednego włóczykija! Wieczorem nie zabraknie dobrej muzyki.

 

"Wierzę, ze będzie to kolejne święto podroży i przygody! W dodatku miejsce jest urokliwe, co będzie dodawać smaku temu wydarzeniu!  Zachęcam wszystkich do udziału, a w szczególności mieszkańców Piwnicznej Zdrój, zwłaszcza, że wstęp jest bezpłatny!"
powiedział Tomasz Michałowski- prezes Stowarzyszeni Dla Miasta, główny partner Festiwalu.

 

 

https://ponadszczytami.pl/o-festiwalu/

 
 
 
 

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com