Romantyczne miejsca na zaręczyny w polskich górach

Romantyczne miejsca na zaręczyny w polskich górach

Romantyczne miejsca na zaręczyny w polskich górach

 

Niech to będzie absolutnie wyjątkowa chwila, taka, którą ze wzruszeniem będziecie opowiadać swoim wnukom. Oświadcz się w miejscu pełnym magii i uroku. 

 

Zaręczyny w górach? TAK! Tu nie ma innej odpowiedzi. Polskie góry dają mnóstwo opcji, wśród których z radością mogą przebierać miłośnicy śnieżnego szaleństwa, pieszych wędrówek po szlakach, ale też osoby wysoko ceniące górski klimat, tutejszą gościnność, przywiązanie do tradycji oraz oczywiście wyśmienitą kuchnię. Gdzie zatem można się oświadczyć w górach?

 

 

Zaskakujące zaręczyny na górskim szczycie

Zdobycie szczytu zawsze wiąże się  z ekscytacją, uczuciem zwycięstwa i siły. Emocje te podwoisz w momencie, gdy w takich okolicznościach uklękniesz przed swoją kobietą z pierścionkiem. Zaplanujcie wędrówkę do mało uczęszczanego miejsca, na szczyt, który oboje chcecie zdobyć, a na którym nie będzie tłumów. Warte uwagi są szczyty w Karkonoszach: Śmielec, Smogornia, Mały Szyszak.

Dobrym pomysłem są też oświadczyny na zacisznym rozstaju dróg na szlaku. Niech będzie to symbol tego wydarzenia. Wybierzcie jedną wspólną drogę, którą pójdziecie przez życie.

Jeżeli jednak lubicie robić show, a licznie zebrana publiczność doda całemu wydarzeniu pikanterii, wtedy śmiało zabierz ją na Kasprowy Wierch, Giewont lub Śnieżkę.

 

Romantyczne oświadczyny w restauracji

Klimat górskich miejscowości jest zupełnie niesamowity i co najważniejsze, daje się go odczuć na każdym kroku. Na szlakach, miejskim deptaku, w hotelu, restauracji. Zaroś swoją wybrankę na ucztę dla podniebienia do góralskiej restauracji w Zakopanem, Szczyrku, Karpaczu czy w bieszczadzkich Ustrzykach. Niech na stole płoną eleganckie świece, w tle sączy się romantyczna muzyka. Zamówcie coś pysznego, co na pewno zadba o dobre humory, popijcie wybornym winem, a potem zapytaj ją, czy zwiąże się z Tobą na resztę życia. Możesz poprosić obsługę restauracji o schowanie pierścionka w deserze i puszczenie z głośników "Waszej" piosenki.

 

Zaręczyny na stoku narciarskim

To pomysł dla fanów szusowania na nartach lub deskach. Jeżeli to pasja, która zdecydowanie Was łączy i nie wyobrażacie sobie zimy bez wspólnych szaleństw na śniegu, weź ze sobą pierścionek na stok. Twoja ukochana na pewno nie będzie się spodziewała. Bajkowa sceneria zagwarantuje, że będzie to wzruszający moment.

 

Oświadczyny w hotelu

Nie należysz do osób, które umieją okazywać uczucia przy świadkach? Obecność innych ludzi będzie Cię krępować? Zorganizuj pamiętny wieczór w hotelu w górach. Po dniu pełnym atrakcji idealnie sprawdzi się Karpacz SPA. Zrelaksujcie się, a potem w zaciszu własnego pokoju zapal świece, włącz romantyczną muzykę i zrób jej odprężający masaż. Cóż będzie mogła odpowiedzieć na Twoje pytanie w takich okolicznościach? Obiecaj jej równie wspaniałe życie, a wyjdzie za Ciebie choćby tego samego dnia.

Pokrewne artykuły

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com