Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5121 przez and6412
Rabat
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #5120 przez and6412
Pozdrowienia z Fez'u ;-)
(na zdjęciu Casablanca)
Załączniki:
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: and6412 od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5056 przez FILEMON
Co do jedzenia, to wydaje mi się że najlepiej każdy osobno... my za wiele brać nie będziemy... trzeba pamiętać o limitach bagażu ... natomiast planujemy zabranie wódki (np żołądkowej) którą polecali zabrać ludzie którzy mieli już przyjemność być w Maroko ... radzili pić codziennie ... zapobiegawczo ...

Omawianie trasy planuję na Paryż :) mamy tam trzy godzinki ... mam nadzieje że z dostępem do wi-fi ... od razu można by zarezerwować pierwszy nocleg ...


PS. jeśli ktoś miałby ochotę podzielić się dobrymi i tanimi miejscami noclegowymi... to poproszę :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #5034 przez MagdaR
Właściwie paru rzeczy nie dogadaliśmy, a należałoby. jak z jedzeniem - robimy cos wspólnie (chodzi o śniadania i kolacje) czy też każdy sobie rzepke skrobie? Jak wspólnie to można by powiedzieć co kto kupuje. Bo jedzienie obiadowe to na pewno "na mieśćie". Druga rzecz - ja dopiero niedawno zobaczyłam jakie straszne ilości km my chcemy pokonać (ponad 3.500 km) nie moge doczytać nigdzie jak jest u nich z pociągami nocnymi, ale chyba najlepiej wsiąść wieczorem i dojechać na rano (np. z Rabatu w góry, bo inaczej cały czas będziemy jechać i nic nie zwiedzimy.
Może dogadamy to jakoś przed wyjazdem bo zaczynam mieć reisefieber.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4892 przez MagdaR
Awansowałaś! Gratulacje! :)
Adres nie doszedł, bądź ja nie umiem go odczytać co jest równie prawdopodobne. ;)
Zadzwonię do ciebie w środę i zapiszę sobie na kartce. Telefon mam :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #4888 przez FILEMON
raspy, MagdaR, możemy się umówić we czwartek... żeby nie było za głośno, to zapraszamy do nas ... adres w prv :)

co do ubezpieczenia, to trzeba by podejść do jakiejś multi agencji i zapytać o oferty... ja ze swojej strony zbadam Hestię ...

pozdrawiam :)

PS adres wysłany... tylko nie jestem pewna czy dotarł... w razie czego proszę o kontakt :)
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: FILEMON od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.602 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com