Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #4438 przez FILEMON
zgadzam się w 100% z MagdaR :)

draconn , jeśli idziemy na Jebel Toubkal ... a taki jest plan ... to trzeba mieć odpowiednie ubranie... foto z wyprawy 19-26 marca 2007 :

salsolo.republika.pl/MAROKO/maroko.html

o tej porze roku zazwyczaj jest tam śnieg ... poza tym, jak zawsze idąc w góry, trzeba być przygotowanym na zmiany pogody ...

osobiście nie podoba mi się opcja tracenia urlopu na Mediolan... poza tym doliczcie sobie do tego transport Lotnisko - Mediolan i Mediolan - Lotnisko + spanie w Mediolanie (które też super tanie nie jest) moim zdaniem to co znalazłeś jest trochę przekombinowane ...
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: FILEMON od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4436 przez MagdaR
Tyle,że to już jest 19 dni, a ja mimo wszystko więcej jak 2 tygodnie urlopu nie dostanę! :( Co do manewrowania terminami - to można, ale wcześniej trzeba wiedzieć. Kurtka wg mnie jest jednak potrzebna skoro mamy spędzić troche czasu (przynajmniej 3 dni) w górach w lutym - tam jest śnieg :). To samo tyczy się śpiworów - w schronisku go nie dostaniesz, a w nocy w górach jest zimno - szczególnie jak sie nie załapiesz na łóżko - a jak czytałam tam sie to zdarza. Ale jeden wspólny bagaż dla śpiworów to dobry pomysł! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #4435 przez
jeszcze jedna wiadomosc w sprawie lotów:

Wylatujemy z Katowic do mediolanu 8 lutego bilet 69 zł (31 zł z kartą wizzair - ma ktoś? a jak nie to sie można zrzucić na nią)

spędzamy dwa dni w mediolanie i lecimy do casablanci

10 lutego wylot bilet 125 zł

powrót do mediolanu z casablanci 27 lutego 135 zł

spędzamy dwa dni w mediolanie i powrót

29 luty do katowic 89 zł (55 z kartą)

Łącznie: 454 zł (doliczyłem prowizje) lub 346 z kartą wizza

terminami lotów można dowolnie manewrować i mniej wiecej wychodzi do w takich pieniądza.

* okres naszego wylotu do Maroka jest jednym z droższych

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #4434 przez
moi drodzy, za bardzo kombinujecie z tym bagażem. Maroko to nie jest koniec swiata, wszystko można kupić. Nie warto brać za dużo bo pózniej musisz to targac na plecach. To chcesz ze sobą zabierać kurtke zimowa na wyjazd? Na lotnisko można pojechac w polarze i kilku koszulkach, w czasie przejscia od autobusu do terminalu lotniska nikt z zimna nie umrze. Nie ma sensu generować kosztów. A poza tym skoro sie umawiamy na spanie w hostelach itp., to albo spimy wszyscy tak albo sie umawiamy na namioty i spiwory. A sprzęt fotograficzny? Lustrzanki nie są jakieś ogromne. Bilety sa wystarczająco drogie. Takie jest moja opinia, ale jesli chcecie placic dodatkowe 300 zl to prosze bardzo

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4432 przez MagdaR
To może przesuńmy termin troszkę do przodu - wtedy wilk będzie syty i owca cała. Zresztą ustalcie termin w dostosowaniu do biletów. Zdaje się, że nikt jakoś strasznie do daty przywiązany nie był - miało być tylko w miarę ciepło do chodzenia po górach. :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #4431 przez zkarola
i to też będę wiedziała do czwartku od kiedy można to robić, bo wtedy będą informacje od kiedy wywieszą tematy itd. no nie będę się o tym rozpisywać, ale w czw. będę to wiedziała..
W każdym razie nie patrzcie teraz na mnie, jeśli dziś uda się jakąś super opcje znaleźć to od razu do Ciebie zadzwonię czy napiszę maila, gdyby trzeba było szybko rezerwować, a ja jak będę znała już daty to coś znajdę, bo o tym Maroku już też myślałam długo więc nie przepuściłabym takiej szansy, ale trochę teraz jestem taka rozdarta w tej sytuacji..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.619 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com