Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4884 przez MagdaR
Czyli 16.02. - mnie odpowiada! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4847 przez raspy
To może spotkalibyśmy się w przyszły czwartek o 19? Jesteśmy w stanie wtedy przejrzeć jakieś oferty ubezpieczenia, czy trzeba się dowiadywać w ubezpieczalniach osobiście?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4840 przez FILEMON
raspy, ubezpieczenie super, tylko trzeba by porównać oferty... (my poprzednio ubezpieczaliśmy się w Warcie, po długim i mozolnym studiowaniu warunków ubezpieczeniowych)

co do Fez, z jednej strony jest niedaleko, więc można by go dołączyć... z drugiej strony, może lepiej go zostawić na wyprawę pt Maroko północno-wschodnie ... z relacji znajomych którzy w Maroku już byli, ten kraj wciąga i zazwyczaj powraca się do niego jeszcze wielokrotnie :)

ale kwestia do przemyślenia...

spotkać faktycznie by się wartało... niestety ten tydzień dla mnie odpada ... ale kolejny, dlaczego nie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4836 przez MagdaR
To może się jakoś umówmy któregoś dnia. Może nie w poniedziałek, bo wtedy jest tłok, ale inne dni czemu nie! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #4835 przez raspy
Hej,

Dla mnie plan OK, mam tylko jedno pytanie: nie szkoda będzie pominąć Fez, zwłaszcza że mamy być tuż obok?

BTW: Może zorganizujemy sobie jakieś zbiorowe ubezpieczenie tej wyprawy? Hurtem za 5 osób pewnie wyszłoby trochę taniej na głowę.
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: raspy od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4809 przez FILEMON
dokładnie :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.592 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com