Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4760 przez MagdaR
przewodnik ma do tego tyle, że nie MUSIMY wykonać wszystkich punktów programu. To jest rama co chcemy zobaczyć, a jak sie okarze, że to za dużo to trudno - cos się obetnie w trakcie! :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
12 lata 3 miesiąc temu #4753 przez
nie wiem co ma do tego przewodnik? popieram, że plan niewykonalny, chyba, że lubicie zwiedzać z jęzorem na brodzie albo jechać, żeby tylko zaliczać kolejne miejsca

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4745 przez FILEMON
to nie jest wycieczka z przewodnikiem... :P plan jest najlepszy, jaki udało mi się zrobić... w dodatku uważam że jest realny ... my zawsze sporo się poruszamy :lol:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4712 przez drugi_po_Bogu
Imho, niewykonalne lub w stylu 1 miejsce / 1 dzień, co jest zupełnie bezsensowne w przypadku np. Marrakeszu. Abstrahując od stylu "zaliczania" możliwie dużej ilości punktów, to nie wiem czy wzięliście pod uwagę, że tam się podróżuje wolniej nawet niż w Polsce... Ourzazate - Marrakesz to chyba 5 h jazdy, Marrakesz - Essaouira ok. 3 h, etc.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #4686 przez MagdaR
Trasa super! Dzieki, że uwzględniliscie, że nigdy nie byłam nad oceanem i dodaliscie wyspę (jestem za)! Hura! Jest parę najważniejszych miast jest pustynia są góry, jest ocean! Uwzgledniliscie chyba wszystko co sie dała!
Dzięki za niewolnicza pracę!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #4627 przez FILEMON
Poniżej wklejam aktualizację trasy (jako że zdecydowaliśmy odpuścić północną część Maroka... i zmieniły się nam lotniska)

Casablanca-Rabat i Sala - Mekens - Azrou - Merzouga- - Dolina Dades - Ait Benhaddou - Imlil - Dżabel Toubkal - Imlil - Tiznit - Tarfaya - Fuerteventura ( może też Lanzarote )- Essaouira - Marrakesz

maps.google.com/maps/ms?msid=21185592506...=11.443599,19.753418

czekam na opinie :)
Załączniki:
Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: FILEMON od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.584 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com