Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Bieszczady 2014

  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu #11666 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Czyste Bieszczady 2014
Standard.
Admin wyalienował się z rozentuzjazmowanego tłumu.
A na co nam on?! Niech sobie chrapie (sapie) sam! :-P

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11665 przez Albin
hola hola, byłem pierwszy i sobie trójeczkę przytuliłem :woohoo: co by mi Banasie i inne Rafiki nie chrapały do ucha

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #11664 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Czyste Bieszczady 2014
Pierwsi!
Zarezerwowałem cztery z pięciu miejsc (3/4 i 4/5 października) w pięcioosobowym pokoju.
Jak na razie nikt inny nie dzwonił, a wstępnie zarezerwowane przez Ravena pokoje wymagają indywidualnego potwierdzenia.
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11658 przez Albin
Aby ułatwić Wam wszystkim wędrówki po Bieszczadach, wszyscy otrzymają mapy Bieszczadów, jakie na każdą naszą akcję otrzymujemy od wydawnictwa Compass Kraków compass.krakow.pl/katalog-produktow/4/Bieszczady/

Bieszczady
"Bieszczady" - wydanie XV z 2014 roku!

Na dwustronnej, cieniowanej mapie przedstawiono obszar sięgający po Lesko i Ustrzyki Dln. na północy, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej.

Nowe wydanie mapy posiada zaktualizowane szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Dodatkowo rozbudowany schemat szlaków turystycznych (czasy przejścia).
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
9 lata 7 miesiąc temu #11655 przez
Replied by on topic Odpowiedź:Czyste Bieszczady 2014
Bo się chyba nie zrozumieliśmy...
Myślałem, że tak szybko schodzą miejsca w Bacówce, a to chyba chodziło o pojazdy... ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11652 przez Pablo23
Jasne Beata - miejsce twoje jest już zarezerwowane :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.515 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com