Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Bieszczady 2014

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11742 przez BeataF
E tam! Emocje opadły to nie ma co opisywać ;) A że na spacerze spotkaliśmy niedźwiedzia który wyszedł "z za krzoka" w miejscu w którym byliśmy 30 sekund wcześniej! A kogo to obchodzi :-)

O tym na co zwracają uwagę współczesne kobiety! podpowiem,że przydaje się masło i pasta do zębów! :laugh:

Co kogo trąciło i dlaczego był to Bieszczadzki Anioł, co na przełęczy pod Tarnicą robią "Troskliwe Misie" z Huty :blush:
Co to znaczy, że ambona jest 2 cydry stąd i jak to jest spędzić noc z 7 facetami!!! Tego nie będę opisywać! To są tajemnice pokoju nr 3 !!!
:P

Wyjazd był super!

Zdjęcia będą wieczorem

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #11741 przez raven
Hej!
To była ostatnia tegoroczna akcja "Czyste Góry Czyste Szlaki", która wylądowała Bieszczadach. Mimo dużej odległości, ludzie z klubu dopisali, wędrując po różnych bieszczadzkich szlakach.
Dziękuję wszystkim za towarzystwo, mam nadzieję, że w przyszłym roku też się spotkamy na szlakach pod szyldem naszej akcji.
Bieszczadzka pogoda dopisała a uroku dodawała bacówka, w której nocowaliśmy. Co do drewna na ognisko, to chyba przy 17 osobach, tyle ja naliczyłem, nie jest problemem zrzucić się i oddać kasę Patrycji?
Kilka zdjęć ze wspólnego wyjazdu:

Bacówkowe piątkowe powitania :)


W drodze na Bukowe Berdo, Medyk dzielny towarzysz





Pierwsze śmieci



Połonina Dźwiniacka




Od Tarnicy czerwonym szlakiem na Szeroki Wierch, tam można poczuć Bieszczady




... i radosny powrót do Bacówki w świetle czołówek :laugh:

...niedzielny spacer do rezerwatu "Sine Wiry" też okazał się zaskakujący ;) i emocjonujący, o czym napiszą i udokumentują ludziska z naszej mocnej, radosnej grupy.

rAFAŁ
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11740 przez TaPtica
Beata, bardzo głośno się śmiałam, kiedy zobaczyłam tego mema, który zamieściłaś. Lepiej trafić nie mogłaś. Choć nie byłam przy tym (ależ żal mi zad ściska!) to znam z opowieści Pawła, co albo raczej kto Was zaszedł od tyłu :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11739 przez raven
Beata, bravo :laugh: , fota oddaje wszystko, super! , czekamy na opis, żeby inni też zrozumieli :P

rAFAŁ

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11738 przez Medyk
Trafne, trafne ^^^ ;) ;) ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #11737 przez BeataF
Fotorelacja i opis akcji będzie póżniej a tymczasem... coś co zrozumie Magda, Medyk , Pablo23 i Raven :laugh: :woohoo: reszta też zrozumie ale trzeba to najpierw ująć w słowa.
Załączniki:
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: BeataF od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.637 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com