Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Bieszczady 2014

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11594 przez Albin
Aby wybrać odpowiednie miejsce i zaplanować dalsze działania, musimy znać dokładną ilość osób chętnych na wyjazd.
Tutaj niestety, nie da się z zaskoczenia i nie ważne czy to będą 4 czy 40 osób. Ja jadę samochodem i mogę zabrać 3 osoby.
Wyjazd poza Małopolskę więc poza strefę działań w ramach projektu, i tutaj tradycyjna zrzutka paliwowa (7l/100). Podobnie jak na innych wyjazdach, zabieramy sprzęt biwakowy i do grillowania. Jesienne grilowanie w Bieszczadach i "reset" jest gł powodem wyjazdu. Ruszamy w miarę możliwości w piątek (ja z rana by po drodze coś popstrykać).
Będą worki, rękawice, koszulki i trochę gadżetów. Będzie namiot "bazowy" 6-cio osobowy z przedsionkiem. No i oczywiście będzie piękna pogoda.
Zdecydowani na wyjazd łapy w górę wraz z propozycjami miejsca bazowego. Kierowcy z wolnymi miejscami także zgłaszajcie ilość wolnych miejsc i "żarłoczność" paliwa Waszych rakiet.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #11337 przez Albin
Czyste Bieszczady 2014 was created by Albin
Na zakończenie Projektu "Czyste Góry Czyste Szlaki" 2014, zapraszamy w jesienne Bieszczady.
Magia kolorów, ognisko, klimat i wyłącznie ludzie rozumiejący gdzie są ... Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, bez pospiechu i hałasów.
Szczegóły na:
www.klubpodroznikow.com/akcje-eko/131-sp...y-czyste-szlaki-2014
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.558 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com