Foto Safari - 4 zamki w wekend majowy

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #735 przez
Muszę jeszcze raz?
No to potwierdzam. :-)
3 - Raffee
Ostatnia14 lata 3 tygodni temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 tygodni temu #731 przez
1- Admin
2- draconn

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #729 przez Albin
w pierwotnej wersji była niejako lista ograniczona ze względu na ilość miejsc w samochodzie zaoferowanym przez Icelandera . Ponownie pytam kto jest chętny na wyjazd w zupełnie innych warunkach bo bez wygodnego przemieszczania się samochodem i z opcją noclegów pod namiotami a to nie wszystkim może odpowiadać. Nie jest takie oczywiste że zostały 4 osoby po rezygnacji Icelandera i Anilany bo nie wszyscy muszą chcieć jechać w takiej wersji. Dlatego ponownie pytam WSZYSYTKICH zainteresowanych taką wersją wyjazdu i nie ukrywam że pieszych wędrówek będzie całkiem sporo a warunki całego wyjazdu raczej spartańskie czyli czysto biwakowe.
Koszty takiego wyjazdu szacuję na poziomie ok. 500 pln (przejazdy, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów itp,.)
więc aby wszystko było jasne proszę osoby zainteresowane o ponowne wpisywanie się. Skoro nie jedziemy autem, nie ma żadnych ograniczeń co do ilości osób .
1- Admin
2- ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #727 przez Kominiarz
Ja to wszystko rozumiem. Tylko w takiej sytuacji wartałoby najpierw zapytać osoby z listy, czy, przy zmianie warunków, także potwierdzają swój udział a dopiero potem szukać dodatkowych osób.
Raffi - fajnie że sie zdecydowałeś jechać!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 tygodni temu #726 przez
Wydaje mi się, że powodem rewizji listy była dość gruntowna zmiana warunków - szczególnie podróżowania.
Przynajmniej ja to tak odbieram.
Co do mnie: miałem ochotę jechać już wcześniej, ale nie byłem pewny, a później lista wydawała się już zamknięta.
Skoro dwie osoby zrezygnowały - uznałem, że pojawiła się szansa dla mnie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #725 przez Kominiarz
Ja nie bardzo rozumiem w jaki sposób ten wyjazd jest organizowany...skoro na liście było 6 osób i dwie zrezygnowały (Icelander i Anilana) to raczej oczywiste jest że zostały jeszcze 4 - admin, draconn, heretyczka i ja.Na ale jak widać to tylko pozornie wydaje się oczywiste.. W takim układzie to ja rezygnuję z wyjazdu i życzę udanych fotek.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.506 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com