Foto Safari - 4 zamki w wekend majowy

Więcej
14 lata 6 dni temu #917 przez danciu2pl
Pewnie już jest bardzo mało czasu - trzeba się zdecydować co i jak.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 6 dni temu #914 przez Albin
Dzisiaj w trakcie slajdowiska ustalamy już konkretnie kto jedzie by zarezerwować noclegi i zaplanować konkretnie trasę.
Dzisiaj jest ostatni dzień na decyzję.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 2 tygodni temu #833 przez Kominiarz
Trochę mi się pozmieniały plany, to czy uda mi się pojechać na zamki okaże się dopiero 30 kwietnia. Jeśli nie to udanego wyjazdu i super fotek!!! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #742 przez Kominiarz
nooooooooooooo...powiedzmy że to wyjaśnienie admina mnie przekonuje :laugh: :laugh:

4 - julia123 - z tym że ja na pewno dopiero od 30 kwietnia (czyli od piątku), będę Was łapać na trasie.

Czy ktoś ma pożyczyć namiot????

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #738 przez Albin
Sugeruję aby był to jak na początku, czwartek - poniedziałek ale ja mam czas elastyczny więc jeżeli docelowa grupa coś innego zaproponuje czy się rozdzieli lub ktoś dołączy w trakcie to ja się dostosuję. Wszelkie sugestie i dyskusje wskazane ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 tygodni temu #737 przez
Jeszcze poproszę o określenie ram czasowych, bo muszę odpowiednio zaplanować urlop. Majowy weekend wcale długim niestety nie będzie.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.521 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com