Klubowy sylwester w Tatrach

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7377 przez TaPtica
Czy czaicie jakieś miejsce, w którym można byłoby zostawić auto (nie licząc, rzecz jasna, Palenicy) w jakiejś rozsądnej cenie? Im bliżej Palenicy, tym lepiej. Bukowina w sumie od bidy też może być.

Miałabym dwa miejsca w aucie, planuję wyjechać z Kraka (okolice Borku Fałęckiego) 30.12 (niedziela) ok. 9. Jak by ktoś reflektował, niechaj da głos.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7357 przez Wojciech
tak trochę a propos - a skoro planujecie kilkudniowy pobyt będzie jakiś oficjalny punkt programu? - bo w sumie ze znajomymi będziemy w okolicach (Poronin) i ustalam sobie dokładny rozkład jazdy co przez kilka dni tam będę robił (pod warunkiem, że w piątek się świat nie skończy ;)... może bym wpadł do Was w którym momencie odwiedziny (niekoniecznie 31go) tylko musiałbym wiedzieć, że kogoś w danym momencie zastanę (np będzie zaplanowane jakie slajdowisko albo co ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7355 przez zkarola
miejsce już zajęte, szybko poszło ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7354 przez zkarola
Jest jeszcze jedna sprawa. Pomyśleliśmy że można wspólnie jechać, tym samym autobusem do Zakopanego, bo z tego co wiem trochę osób chce jechać w niedzielę, nie wczesnym rankiem bo nie ma takiej potrzeby. Samochodem raczej nie ma sensu, żeby stał tak długo na parkingu w Palenicy. Bilety wcześniej będzie trzeba kupić, bo to będzie szalony czas na tej trasie. Ja w tym tygodniu planuję już to załatwić.
Ktoś jest też chętny, aby jechać w niedzielę 30.12.2012 ok. godz. 10?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7353 przez zkarola
Zwolniło się miejsce na sylwestra w Schronisku Stara Roztoka, gdyby ktoś był zainteresowany, jest jedno miejsce w pokoju dwuosobowym, w pokoju z osobniczką płci pięknej. Proszę pisać tu na forum jeśli ktoś jest chętny

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6661 przez Albin
Dzisiaj odwiedziłem schronisko w drodze powrotnej w Orlej Perci i sprawdziłem jak się sprawy mają.
Sylwester od nas potwierdziło 15 osób i na dzień dzisiejszy nie ma już żadnych wolnych miejsc w schronisku na sylwestra.
Tzw. "podłogi" w sylwestra także nie będzie więc wszystko jest już jasne i można odliczać dni do otwarcia szampana i innych zielonych czy Grantsowych specyjałów :woohoo:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.567 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com