Klubowy sylwester w Tatrach

  • Gość
  • Gość
11 lata 4 miesiąc temu #7424 przez
Zaklepane. Dzięki!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7423 przez TaPtica
Raffee, pisałam do Cię priv mess, ale mi ją z przyczyn niewiadomych zwróciło. Tyrknęłam też - się nagrałach na pocztę. Miejsce w aucie nadal aktualne, jak coś to tyr: 602 245 165.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7408 przez Albin
Jakoś tak od lat ze słońcem mam układ :woohoo:

Leon i jego załoganci, ruszamy w sobotę ok 9.00 spod Opery i parkujemy auto na Palenicy.
Jedziemy wcześniej bo wyskoczymy jeszcze na Słowację popatrzeć na Tatry z tamtej strony i na małe zakupy tego i owego by na sylwestra nie zabrakło. W sumie kilometr przed Palenicą odbijamy na Łysej Polanie i mamy kilka/kilkanaście kilometrów. Gdyby ktoś chciał dołączyć swoim rumakiem.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7405 przez zkarola
A pogoda słoneczna będzie. Nie żeby ktoś tu miał szczęście do pogody...;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 4 miesiąc temu #7389 przez
pti napisał:

Miałabym dwa miejsca w aucie, planuję wyjechać z Kraka (okolice Borku Fałęckiego) 30.12 (niedziela) ok. 9. Jak by ktoś reflektował, niechaj da głos.

To ja nieśmiało daję głos. Hau! ;-)
Chętnie bym dołączył.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7384 przez Albin
Bus z Zaopca na Palenicę kosztuje 10 w jedną stronę i jeździ sporadycznie. W 2 strony to już koszt całodziennego postoju auta na parkingu. Kolejny parking jest na dawnym przejściu granicznym Łysa Polana a następna możliwość do już Bukowina T.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.633 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com