Klubowy sylwester w Tatrach

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6577 przez Albin
Po zsumowaniu rezerwacji Teresy, Eweliny, Andrzeja, Rafiego i Karoliny wiemy że jest nas już 16 osób. Oczywiście nie będziemy sami bo w schronisku jest w sumie 68 miejsc i przynajmniej w tyle osób będziemy się bawić.
Proponuję pozostałym by zabrali raki, czekany ew. rakiety śnieżne itp bo nie będziemy siedzieć w schronisku przez cały czas a ze schroniska jest idealna baza wypadowa np. do 5 Stawów czy w rejon Morskiego Oka

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
11 lata 7 miesiąc temu #6574 przez
Hmmm... Ja rezerwowałem na 2 osoby - tyle że w czwórce.
Ale w końcu co rodzina, to rodzina! :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6569 przez zkarola
Dzwoniłam dzisiaj i rezerwowałam nocleg na sylwestra, pani Zosia powiedziała że trzyma miejsca dla nas (na hasło Klub Podróżników Śródziemie) jeszcze przez tydzień czyli do 23 września, potem rozdaje wszystkim jak leci;) Skoro nasza pula wynosiła 20 miejsc, a jest już ponad 10 zarezerwowanych, więc kto jeszcze ma ochotę proszę dzwonić szybko.

PS: A właśnie Raffee zapomniałam Ci powiedzieć że pani prawdopodobnie myślała że ja to Ty ;) i że chyba już dzwoniłam rezerwować i to na 4 osoby, bo nazwisko już kojarzy

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #6521 przez Albin
Szybko wolnych miejsc ubywa. Jesteśmy już jako klubowa banda sylwestrowa :laugh: bo do dzisiaj potwierdziło w schronisku 12 osób.
Dla ułatwienia podaję bezpośredni tel. do Pani Zosi która tam dowodzi i przyjmuje rezerwacje 788 923 182

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #6484 przez Albin
Na sylwestra 2012/2013 zapraszamy w Tatry.
Mamy zarezerwowane miejsca w
Schronisko PTTK w Dolinie Roztoki
www.schroniskoroztoka.com.pl

Mamy zarezerwowane 20 miejsc z czego 12 jest już zaklepanych.
Jedynym warunkiem jest wpłata za noc sylwestrową 100 zł na konto schroniska. Kto pierwszy ten lepszy i nie gwarantujemy ze za tydzień czy dwa jeszcze będą jakiekolwiek miejsca.
Przed dokonaniem wpłaty proszę zadzwonić do schroniska do Pani Zosi i uzgodnić że chodzi o pulę miejsc dla Klubu Podróżników Śródziemie.
Większość z nas planuje pobyt nieco dłuższy i pozostałe noclegi są już znacznie tańsze (cennik poniżej)


Informujemy:
Z powodu braku technicznej możliwości obsługi terminala, wszelkie transakcje realizowane są tylko gotówką.

Zaliczki prosimy przesyłać:

Nazwa Banku: Bank PKO BP /o Zakopane
Numer Konta: 33 1020 3466 0000 9702 0062 7778
Ewentualny zwrot zaliczki dwa tygodnie przed terminem przyjazdu.

Uwaga:
Rezerwację noclegów proszę uzgadniać telefonicznie.
+48 18 207 74 42
+48 600 443 733
+48 609 001 760

Ceny noclegów:

Pokój 2-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 40 zł w sezonie*;
Pokój 3-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 37 zł w sezonie*;
Pokój 4-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 35 zł w sezonie*;
Pokój 5-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 32 zł w sezonie*;
Pokój 6-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 32 zł w sezonie*;
Pokój 8-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 32 zł w sezonie*;
Pokój 9-osobowy od osoby 30 zł po sezonie, 32 zł w sezonie*;

Dodatkowo:
Jednorazowa opłata za pościel - 10zł.
Inne:
Święta Bożego Narodzenia, Bożego Ciała i weekendy majowe ceny jak w sezonie.
Sylwestrowa noc od osoby 100 zł.
*(sezon trwa od początku wakacji do końca września)

Schronisko PTTK imieniem Wincentego Pola w Dolinie Roztoki (1031m n.p.m.) położone jest poniżej wylotu Doliny Roztoki w Dolinie Białki przy starej leśnej drodze do Morskiego Oka. Droga ta jest zamknięta dla ruchu pieszego, nowa prowadzi przez Wodogrzomty Mickiewicza, gdzie znajduje się zielony szlak kierujący do schroniska (czas przejścia ok.15').

Przy Wodogrzmotach rozwidlenie szlaków:
zielony do Doliny Pięciu Stawów - 2.05h,
czerwony na Rówień Wkasmundzką - 1.35h,
czerwony szosą w górę do Morskiego Oka -1.30h,
szosą w dół do parkingu na Palenicy Białczańskiej - 40 min

Z Palenicy Białczańskiej stałe połączenie „busami” z centrum Zakopanego, oraz dworcami PKS i PKP (25km).

Warunki:
Schronisko dysponuje 75-ma miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 6, 8, i 9- osobowych. W całości obiektu znajdują się: jadłodajnia, bufet, świetlica, łazienki, prysznice, elektryczność, ciepła woda, kuchnia i suszarnia turystyczna. Gwarantujemy bogate i smaczne dania kuchni domowej. Wrzątek podajemy za darmo. Zasięg operatorów sieci telefonii komórkowej PLUS GSM pełny, TM GSM w określonych lokalizacjach, miejscami Orange GSM i Kiosk Internetowy, WiFi, pośrednictwo pocztowe (skrzynka pocztowa).
więcej o schronisku:
www.klubpodroznikow.com/tatromaniak-schroniska?start=3

.
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.490 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com