Objazdówka po Europie w dł. weekend majowy 2013

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #8222 przez ruks
Długi weekend coraz bliżej :laugh: a alpejskie przełęcze nadal zamknięte więc w zasadzie Szwajcarię można już wykluczyć. Nadal natomiast nie mam koncepcji gdzie dokładnie uderzyć w zamian... ale skoro każda opcja jest zadowalająca to pewnie na 3-4 dni przed wyjazdem coś ustalimy konkretnie. Nie ukrywam że za Włochami nie przepadam więc może jakaś Chorwacja czy Bośnia :unsure: W każdym bądź razie zielona karta już kupiona a paszport jeszcze ważny ;) (chociaż tylko do końca lipca ale mam nadzieję że z tym nie będzie problemu na granicy) Postaram się w poniedziałek dotrzeć na slajdowisko więc można by się spotkać i pogadać...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #8095 przez Albin
Zima nie odpuszcza i jednak plan awaryjny okaże się planem głównym :laugh:
Jadąc do Włoch, także można po drodze dużo pozwiedzać a wracając można improwizować, co zazwyczaj wychodzi na dobre.
Ja jestem chętny na każdy wariant bo w Polsce będzie wszędzie jak w mrowisku a 9 dni szkoda zmarnować

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #8056 przez ruks
Poszperałem troszkę w przewodnikach po Szwajcarii i niestety większość podaje że przełęcze są zamknięte do maja tak więc myślę że warto ustalić jakiś plan awaryjny jeżeli np na tydzień przed majowym weekendem okaże się że nadal przejazdy są zamknięte. W takim wypadku uważam że bez sensu się tam pchać żeby sobie poprzewozić auto koleją i ominąć widoki dla których się tam jedzie. Propozycja na szybko to np Grecja czy Włochy gdzie powinno być cieplej B)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #7948 przez zkarola
Winietki:
-Austria 8.3 Euro
-Czechy 310 KC
-Niemcy: korzystanie z dróg i autostrad jest bezpłatnedla ruchu samochodów osobowych

INFORMACJA O SYSTEMIE PŁATNYCH AUTOSTRAD W EUROPIE

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #7937 przez ruks
Pogrzebałem dzisiaj trochę po necie i okazuję się że jak narazie większość przełęczy zamknięta dla ruchu :angry: Ciężko też znaleźć info kiedy je otwierają. Tutaj dosyć fajna stronka na ten temat ale niestety brak wersji anglojęzycznej www.alpen-journal.de/alpenservice/alpenpaesse.html :unsure: I kolejna, nieco mniej dokładna www.traumrouten.com/Content.Node/alpenpa.../alpenpass-start.php
Ostatnia11 lata 1 miesiąc temu edycja: ruks od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #7916 przez Albin
Pomocna może być fotorelacja Wiktora Rozmusa z wyjazdu na Grossglockner gdybyśmy chcieli rozprostować kości w Alpach . www.klubpodroznikow.com/relacje/europa/1028-grossglockner
Jedna z uwag dotyczy cen :laugh: Dobre wino w butelce z korkiem kupimy już za 1€.

Widok jaki miałem na Alpy nad Monachium
.
i Monachium w dole
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia11 lata 1 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.532 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com