Objazdówka po Europie w dł. weekend majowy 2013

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7491 przez Albin
Do wyjazdu jest jeszcze dużo czasu i zarówno ekipa jak i sama trasa ciągle ewoluuje. Temat jest jak najbardziej otwarty i nie ma sztywnej ekipy. nadal nie wiadomo także czy znajdzie się 8-9 osobowy bus, czy pojedziemy autami osobowymi i czy będzie to jeden, dwa czy może trzy samochody.
Narazie jest kilka osób zainteresowanych tym kierunkiem i terminem.
Dyskusja trwa ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #7490 przez Highti
Witam, czy załoga jest już zebrana? Być może byłbym zainteresowany, bo właśnie przeglądałem internet, gdzie można by się w taką podróż wybrać? Myślałem o późniejszym terminie i przede wszystkim wybrzeża, ale to można zostawić na następny raz. Jedyną przeszkodą jest komunia mojego syna 12 maja, ale skoro powrót planowany jest na 05 maja, to nie powinno być problemu.
Proszę o info, czy mam wogóle zawracać sobie głowę, czy ekipa już kompletna?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7267 przez luc4s
Zamiast tunelem pod mt Blanc (cholernie drogi przejazd) lepiej wybrać dużo ciekawszy wariant przez przełęcz św. Bernarda. W ogóle okolice Chamonix są mega drogie... No i trzeba mieć szczęście, żeby trafić na pogodę, żeby było widać Blanca.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #7253 przez ruks
zkarola napisał:

jest jeszcze sporo czasu, myślę że udogodnienia i ulepszenia trasy zostaną wprowadzone. a masz jakąś dokładniejszą propozycję ?


Wydaję mi się że jadąc np do Paryża to lepiej spędzić w tamtej okolicy więcej czasu i pozwiedzać dokładniej niż na szybko i pędzić aż 500 km do następnego punktu. Natomiast takie propozycje jak Praga czy Wiedeń z KRK w sumie można zrobić na jakiś dłuższy weekend bo jest nie daleko więc można by pominąć w tej dłuższej wyprawie. Ubiegłej wiosny wybierając się na Krym, zwiedzałem sporo Ukrainy po drodze i okazało się że u celu brakło czasu na zobaczenie całego półwyspu. Co do przełęczy to mam kilka swoich typów, które prędzej czy później muszę odwiedzić np Stelvio, Furkapass, Simplon, Loiblpass czy Col de la Bonette :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6961 przez Albin
couchsurfing jest dobry gdy jedziesz sam lub we dwoje ale nie w 8 - 10 osób.
W miarę doprecyzowania trasy, będziemy namierzać okoliczne campingi i pola namiotowe a w tyle osób to będziemy najlepszym przewodnikiem wielogłowym :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #6959 przez dzaczek
Jestem jak najbardziej za i chętny ;) co prawda nie jestem z krakowa ale chyba to nie problem . Mam propozycję aby uatrakcyjnić wyjazd o couchsurfing wtedy można zdobyć lokalnych przewodników :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.542 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com