Tropiciele

Niebezpieczne wożenie turystów do Moka

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8700 przez BALKANDRIVER
Nieee, noo, spoko!
Gość robił tą trasę setki razy i dowiózłby turystów z zamkniętymi oczami, zna każdy zakręt i każdy kamień, Należy też założyć, że jako kierowca, ma refleks i ogarnie sytuację!
Nie na takich serpentynach jechałem z kierowcami, którzy bywali odwróceni tyłem do kierunku jazdy i rozmawiali z turystami (Chorwacja, Albania).
Ja sam czasem mam 2 ręce zajęte np. mapą i kieruję kolanem, rozmawiając w międzyczasie z pasażerami.
Albin - sam jesteś kierowcą z bogatym stażem i przyznaj - trzymanie kurczowo kiery i wlampianie się w drogę, to dobry przykład dla początkujących albo kierowców bez polotu.
Tu akurat myślicie kategoriami białego, unijnego człowieka.
Ci, którzy jeździli w Boliwii, w Indiach, w Pakistanie - mogli by powiedzieć, co wyczyniają tamtejsi kierowcy :)

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #8699 przez zkarola
Eh...Aż się dziwię że go nie wykopałes przez okno

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #8695 przez Albin
Takie obrazki to codzienność. Co innego gdy ktoś jedzie sam i sam siebie naraża ale busiarze wożą po kilkadziesiąt osób na niebezpiecznych serpentynach górskich !
Ten jegomość z telefonem się nie rozstawał od Palenicy aż do Zakopanego mając komplet pasażerów.
. . .

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.632 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com