Czyste Góry, Czyste Szlaki

Diabelski weekend czyli Babia Góra i wschód Słońca

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5787 przez zkarola
Zapas kanapek zrobię i widzimy się w 'tatrzańskiej Skodzie' :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5786 przez szoX
W Krakowie weselej :P

Bedziemy czekac na petli, do zobaczenia w sobote :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5785 przez Albin
Marianowi znudził się już Wrocław :laugh: ?
Skoro tak dzielnie walczyłaś na H. Krupowej to i powalcz na Babiej G. :woohoo:
18.00 przystanek / zatoczka przy pętli na Zakopiance ok ?

jeszcze jedno miejsce da się wykroić jak coś.....

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5783 przez szoX
Ojcze Dyrektorze, przygarniesz osoby w liczbie dwoch (Marian i ja) ? :)

Kasia

admin napisał:

Ruszam z Krakowa o 18.00 i także start z Krowiarek.
Karimata , śpiwór, czołówka, termos z zawartością no i kanapki bo najkrótszą noc spędzam pod szczytem.
Czy to wchodząc czy schodząc zaplanujmy wszyscy tak by pojawić się na wszystkich szlakach.Po wtorkowej konferencji prasowej "Jan Niezbędny" zaopatrzył nas w odpowiedni zapas worków degradowalnych :laugh: a redaktor Dziennika Polskiego Marek Długopolski bacznie obserwuje nasze poczynania i opisuje efekty w prasie :woohoo:
Wspólna fota na szczycie i kilka koszulek akcji na dobry początek.
Nie zapomnijcie o oliwkach ... :P
3 miejsca w aucie jeszcze mam.
W niedzielę po zejściu nie wykluczam podjechania przez Łysą Polanę na stronę Tatr Słowackich po kilka piwek i parę fotek od tamtej strony.
Tradycyjnie zrzutka paliwowa we wszystkich autach.
Worki dam na Krowiarkach i na szczycie

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 10 miesiąc temu #5780 przez
Ja z moją ekipą ruszamy ok. 8-ej z Krakowa :) (zbiórka o 7:45 na parkingu przed Operetką przy Rondzie Mogilskim)
Idziemy trasą: Z Lipnicy Wielkiej od zielonego polskiego szlaku, bez szlaku na stronę słowacką, skąd wychodzimy na szczyt Małej Babiej Góry (1515 m n.p.m.) czerwonym słowackim szlakiem. Z Cyla zejście do Przełęczy Brona i tutaj albo bezpośrednio na szczyt Diablaka bądź też w dół do schroniska na Markowych Szczawinach i wejście na Diablak Percią Akademików.
Zapas worków dla mojej ekipy mam, jak braknie to w niedzielę weźmiemy doposażenie od Albina.
Na tą chwilę mam "fulla" czyli 4 miejsca zajęte, ale jesli coś by się zmieniło dam znać ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5779 przez Albin
Ruszam z Krakowa o 18.00 i także start z Krowiarek.
Karimata , śpiwór, czołówka, termos z zawartością no i kanapki bo najkrótszą noc spędzam pod szczytem.
Czy to wchodząc czy schodząc zaplanujmy wszyscy tak by pojawić się na wszystkich szlakach.Po wtorkowej konferencji prasowej "Jan Niezbędny" zaopatrzył nas w odpowiedni zapas worków degradowalnych :laugh: a redaktor Dziennika Polskiego Marek Długopolski bacznie obserwuje nasze poczynania i opisuje efekty w prasie :woohoo:
Wspólna fota na szczycie i kilka koszulek akcji na dobry początek.
Nie zapomnijcie o oliwkach ... :P
3 miejsca w aucie jeszcze mam.
W niedzielę po zejściu nie wykluczam podjechania przez Łysą Polanę na stronę Tatr Słowackich po kilka piwek i parę fotek od tamtej strony.
Tradycyjnie zrzutka paliwowa we wszystkich autach.
Worki dam na Krowiarkach i na szczycie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.551 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com