Czyste Góry, Czyste Szlaki

Akcja sprzątania Fortów w Krakowie

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8501 przez AgataW
Pytam - na jakim forcie stanęło na 9 czerwca - czy to Mydlniki, czy też coś innego? Czas już na jakiś konkret...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8486 przez Basik
hm.... nie wytrzymał? ... aaa na tych zdjęciach powyżej to ja dobrze widzę śmietnik, aż miło?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8485 przez BALKANDRIVER
He, he, będę złośliwy - cytat z artykułu:
"1 marca projekt rewitalizacji został uroczyście (i również za darmo) przekazany władzom samorządowym Krakowa i Dzielnicy X."
Tak więc pętla się zamyka i wracamy do wątku:
www.klubpodroznikow.com/forum/60-czyste-...rm-sprztajcych-tatry

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #8483 przez TaPtica
Najszłam na www Dzielnicy X, pod której pieczą jest fort Borek projekt rewitalizacji: www.dzielnica10.krakow.pl/?p=28-wizualizacja-fortu-borek

A tutaj więcej informacji www.dzielnica10.krakow.pl/inne/gazetka/2013-2.pdf

Projekt jest, jeno inwestorów jak na razie brak...
Ostatnia10 lata 10 miesiąc temu edycja: TaPtica od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #8441 przez
Czy u kogoś z obecnych w ubiegłą niedzielę przy sprzątaniu Fortu Borek nie zawieruszył się mój mały pojemnik po sosie czosnkowym? Trochę się do niego przywiązałem, a właśnie odkryłem, że go nie mam...

Gdyby zaś z kolei ktoś tęsknił za swoją zagubioną czołówką... ;-)
Ostatnia10 lata 10 miesiąc temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #8430 przez TaPtica
nie, żebym tak znowu specjalnie tam jechała :P Byłam akurat z Młodym u lekarza w szpitalu dziecięcym, więc podeszłam przy okazji i looknęłam.

Aha, gdyby kogoś, kto był na sprzątaniu fortu Borek i widział się z moim dziecięciem sypnęło zacnie na czerwono to niechaj się spodziewa rumienia zakaźnego - to właśnie dziś zdiagnozowano u mojego syna. Wysypało go dziś, zarażać niestety mógł już kilka dobrych dni temu...

W razie czego cóż mi rzec pozostaje: ekskizemła...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.617 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com