Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4368 przez bill
Zobaczyć wybrzeże gdzie tnie się statki i Atlas to było moje marzenie od dawna. Nie mam wiec jakichś specjalnych oczekiwań co do reszty planu naszej wyprawy. Myślę że teraz najważniejsze dla nas jest zakupienie biletów lotniczych na konkretny termin, bo wtedy będzie wiadomo ile z nas obecnie jedynie potencjalnie chętnych faktycznie pojedzie . Zakładam że zrobimy to 5 grudnia.
Od tego momentu już w grupie uczestników wyprawy powinniśmy wypracować plan i go zrealizować.
Napiszcie coś o wersji planu którą omawialiśmy 28 listopada. Skąd dokąd mniej więcej ile dni w poszczególnych miejscach i np dlaczego akurat tam. Dosłownie w paru słowach to pozwoli przygotować się do następnego spotkania, czyli się zaangażować.

koniec końców, najważniejsze jest to żebyśmy się potrafili dogadywać w trudnych chwilach i dobrze bawili .

Do następnego

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4367 przez MagdaR
Znalazłam ładny opis wyprawy w Atlas - ponieważ trochę się wystraszyłam ponad czterotysięcznika - no cuż moja kondycja pozostawia wiele do życzenia :( . Ale jeżeli coś to będę mogła poczekać na was w schronisku i to mnie trochę uspokoiło. :)
www.google.pl/url?q=http://podroze.gazet...yXc0zGUNgSwP_HUxbHFA

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4366 przez zkarola
Aaa to taka zmyłka ;)
A więc Andrzej jest liderem grupy i wraz z uroczym Filemonem przygotowywują program
:laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4365 przez FILEMON
Filemon to ja ;) Aśka ... mój mąż Andrzej opracowuje trasę... ja robię research lotów... (jest ich mniej niż kilka tygodni temu... ceny idą powoli w górę ... ale jeszcze jest z czego wybierać)

pozdrawiam :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4347 przez Albin
To było ponad wszelkie przypuszczenia. Tłum chętnych zadziwił wszystkich i już mamy 11 osób zadeklarowanych a grupa kolejnych potencjalnie zainteresowanych wyjazdem jest znacznie większa.
Ustaliliśmy ze FILEMON jest liderem grupy i wraz z urocza koleżanką przygotują marszrute. Do końca tego tygodnia wspólnie tutaj na forum ustalamy zarys trasy i dokładny dzień wylotu a w najbliższy poniedziałek czyli 5 grudnia rezerwujemy bilety lotnicze.
Wyjazd zapowiada się niebywale atrakcyjny.
Zapraszamy wszystkich do odważnej dyskusji z propozycjami i sugestiami by zebrać wszystko w składną całość zadowalającą większość.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4335 przez zkarola
Przypominam wszystkim zainteresowanym o jutrzejszym spotkaniu 'organizacyjnym' odnośnie wyjazdu do Maroka, odbędzie się ono bezpośrednio po slajdowisku. Przy okazji parę zdań na temat wyjazdu do Budapesztu zamienimy:) Do jutra!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.648 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com