Maroko - wyjazd klubowy

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4294 przez skakavec
Ja ze swojej strony życze co najmniej optymalnej pogody. W marcu br. po odprawie mój lot został odwołany z powodu "balickiej mgły"...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4292 przez FILEMON
no to super :) jesteśmy umówieni :lol:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4290 przez zkarola
Ogólnie na uczelni tydzień 'ferii' zaczyna się od ok 10 lutego, to byłoby fajnie wtedy, ale i tak jestem elastyczna na jakikolwiek inny termin, uczelnia nie zając..

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4288 przez Albin
W takim razie ustalamy że pierwsze spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych wyjazdem do Maroko odbędzie się 28.11 bezpośrednio po slajdowisku w "Planetarium" (sala w głębi po lewej stronie idąc od baru)
Ustalimy datę wyjazdu oraz prawdopodobną trasę i "żelazne" punkty na trasie. ilość osób jeszcze może ulec zmianie bo mam sygnały od 4 (2x2) osób

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4287 przez MagdaR
W takim razie ja też się w poniedziałek zajwię, szczególnie, że widzę, że jest fajne slajdowisko. To pogadamy, ja bym wolała jednak grupowo, bo pojedyncza kobieta w krajach arabskich jakoś nie jest mile widziana :(

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #4285 przez FILEMON
zkarola , w przyszłym tygodniu pojawimy się na pewno :) będzie okazja się poznać i omówić temat :)

co do lotów ... opcji jest kilka ... można lecieć przez Niemcy, przez Hiszpanię, przez Włochy... więc może nie jedną trasą ale sądzę że wszyscy zainteresowani są w stanie się w rozsądnych kosztach tam dostać...

PS rozumiem że na wczorajszym slajdowisku znalazło się więcej chętnych :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.675 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com