Nie bądź bierny i daj głos - Lokal Bez Papierosa

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #1827 przez Albin
Nowelizacja ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która wprowadza istotne zamiany w zakresie palenia w miejscach publicznych wchodzi w życie 15 listopada 2010r. Zakazem objęte będą m.in. zakłady opieki zdrowotnej, uczelnie, zakłady pracy, obiekty kultury i sportu, przystanki, oraz lokale gastronomiczno-rozrywkowe.

Właściciele nie będą mieli obowiązku tworzyć palarni dla tych obiektów, a za brak odpowiednich oznaczeń o zakazie palenia w widocznym miejscu zapłacą grzywnę w wysokości 2000 zł. Kształt potencjalnych kar (100 zł dla łamiącego zakaz palacza, oraz 20 tys. zł dla właściciela restauracji)

to jest dobre :laugh:
Klinika Rzucania Palenia metodą Allena Carr'a, która ufundowała nagrody rzeczowe... oraz nagrody główne dla każdego miasta – 12 bezpłatnych zaproszeń na udział w sesjach rzucania palenia o wartości 1000zł każda.

czyli że jestem tysiaka do przodu bo rzuciłem bez opłat i problemów , do tego ok 7 tys zaoszczędzone na samych papierosach przez te 2 lata.

.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:
Ostatnia13 lata 7 miesiąc temu edycja: Albin od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 7 miesiąc temu #1826 przez
admin napisał:

od 15.10 sprawa zostanie definitywnie załatwiona i aż żal palaczy.... koniec palenia w miejscach publicznych w tym i w Śródziemiu (zostaje ogródek) a ja się cieszę że 1 grudnia minie 2 lata od rzucenia palenia.

Ciekawe jest to, że ogólnie jest o tym cicho na portalach informacyjnych. Tylko na co niektórych znalazłem pewne informacje. Podstawowa jest ta, że ustawa zaczyna obowiązywać od 15 listopada 2010 r. Czyli chwilę jeszcze mamy. ;-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #1819 przez Kominiarz
uwierzę jak zobaczę Śródziemie bez dymu papierosowego....

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 7 miesiąc temu #1817 przez Albin
od 15.10 sprawa zostanie definitywnie załatwiona i aż żal palaczy.... koniec palenia w miejscach publicznych w tym i w Śródziemiu (zostaje ogródek) a ja się cieszę że 1 grudnia minie 2 lata od rzucenia palenia.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 11 miesiąc temu #1004 przez luna
1. Dyskusję zaczęłam po to, żeby zorientować się czy ludzie, którzy przychodzą na slajdy są zainteresowani tym, czym oddychają. W każdym razie dzięki za zaangażowanie dyskutantów :)
2. Plus jest taki, ze wiele osób po tej burzliwej rozmowie może się zastanowi nad problemem palenia (tak problemem, bo – co powtarzam – powietrza nie wybieram, a wszystko inne mogę).
3. Pracowniku wyobraź sobie, że wpadło mi do głowy, że właściciel decyduje o profilu lokalu i zasadach w nim panujących i nawet nie na samym pomyśle się skończyło.
4. Po wyjaśnieniach Albina uważam, ze jest to kompromis, który może zaakceptować jedna i druga strona, aczkolwiek z akcentem na propagowanie PROŚBY o nie palenie lub ograniczenie dymka w trakcie slajdowisk.
5. Dla wyjaśnienia – ja tez podpalałam kiedyś i w dodatku pracowałam w knajpie i mogę z cala pewnością powiedzieć, że zdecydowana większość pracowników knajp jest przeciw paleniu w miejscu ich pracy lub za jasnym podziałem na sale dla palących i nie. Podkreślali to nawet pracownicy-palacze (sic!).
6. Na zakończenie cytat z samego bathorego, który zaognił dyskusję, ale do puenty użyję jego własnej amunicji:
tu oprócz was są jeszcze inni

Szczerze pozdrawiam wszystkich innych dla innych.

Tu najnowsze wiadomości:
www.tvn24.pl/0,1654187,0,1,antynikotynow...kiego,wiadomosc.html

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 dzień temu #930 przez
Raffee ma w 100% rację Klub to nie miejsce na takie pyskówki.

Temat zamykam. Jeżeli Albin uzna, że powinno się go kontynuować to go odblokuje.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.645 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com