Nie bądź bierny i daj głos - Lokal Bez Papierosa

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #882 przez BALKANDRIVER
Wydaje mi się że chodziło nam o zakaz w całym lokalu?
No, sorry, ale mnie się wydaje, że lokal nie jest nasz, wasz, nieważne, posiada właściciela i to on powinien decydować o tym, jakie zasady mają panować w lokalu.
Jest on (lokal) ogólnie dostępny, nawet w czasie slajdowisk, przychodzą tam ludzie z zewnątrz, chcący usiąść za barem, coś spożyć, zapalić. I co, my mamy im tego zabronić?
Nie wzięliście tego niuansu pod uwagę?

BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #870 przez Kominiarz
Ostatnio na slajdach dowiedziałam się że przy barze dalej można palić - bo przecież zakaz dotyczy tylko sali z ekranem...
Wydaje mi się że chodziło nam o zakaz w całym lokalu? czy ja coś źle zrozumiałam??? :)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #866 przez luna
Przyznaję jeden punkt. W miniony poniedziałek nikt nie palił. Przynajmniej nie zaobserwowałam. Oby tak dalej. Czy pojawia się info na rzutniku <Palacze do pieca> czy coś w ten deseń? Dla niewtajemniczonych i nieświadomych. Postulujemy. Akcja trwa:).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #703 przez Kominiarz
Postuluję aby wprowadzić ponownie info przed slajdowiskami o tym, że Klub Śródziemie to lokal bez papierosa - aby nasza dyskusja na forum nie poszła na marne! :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #687 przez
admin napisał:

Icelander...no to Raffe czy Balkandriver już Ci piwa raczej nie postawią :laugh:

A dlaczego? Czyżby jedynym wyróżnikiem wartości człowieka ma być jego (nie)palenie?
Ja nie dzielę swoich znajomych na palących i niepalących (ani na ateistów i wierzących). Szanuję ich za inne przymioty (i marzę o wzajemności).

PS: Za czasów mojej młodości, zgodnie z zasadami savoir vivre'u, kulturalna osoba - jeśli miała ochotę zapalić w przedziale dla palących PKP - pytała wszystkich współpasażerów o to czy nie mają nic przeciwko. Jeśli chociaż jedna osoba poprosiła o niepalenie w przedziale - kulturalny pasażer-palacz wychodził na korytarz.
Oczywiście jeśli w przedziale jechały dzieci lub kobiety w ciąży - pytanie było zbędne.

PPS: Ja wtedy jeszcze nie paliłem... ;-)

PPPS: Kiedy już zacząłem palić - nigdy nie paliłem w przedziale - nawet dla niepalących. Co więcej: moja postawa kilka razy spowodowała, że osoba paląca wcześniej wewnątrz - kolejnym razem wyszła ze mną na korytarz.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #679 przez Kominiarz
W pełni popieram aby Klub Śródziemie lansować jako lokal bez papierosa!!! :laugh:
Krótko mówiąc - na dymka zapraszamy na zewnątrz!

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.597 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com