Nie bądź bierny i daj głos - Lokal Bez Papierosa

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #583 przez
"Palaczu tytoniu! Ogródek albo Jesień średniowiecza - wybór należy do ciebie!"
Mam nadzieję, że ludzie pamiętają jeszcze tekst Marcelusa Wallesa z Pulp Fiction
;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #581 przez luna
Jestem lokalnie szczęśliwa. Tylko mam nadzieję, że jest nas więcej.
A jeśli ktoś się nie dostosuje to ... tajni agenci już zacierają ręce ;).

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #577 przez Kominiarz
To w takim razie - wszystkich palaczy zapraszamy do ogródka! a Klub Podrożników Śródziemie jak i lokal w którym odbywają się slajdowiska - uwalniamy do dymu papierosowego!!! :laugh: :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #576 przez Albin
od 1.5 roku jestem szczęśliwy niepalącym ale przyznaję rację Raffiemu , poza tym niedługo ruszy ogródek w Śródziemiu i tam miejsce w sam raz dla palących ...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 1 miesiąc temu #575 przez
julia123 napisał:

Obawiam się tylko że grupa palących Klubowiczów mocno się sprzeciwi i w ramach protestu przestanie przychodzić na slajdowiska.. :laugh:

Myślę, że niekoniecznie.
Ja nie widzę problemu w tym żebym wychodził na papierosa na górę. Zresztą robię to często jeśli na dole jest już siwo. W końcu moje ubranie tez nasiąka dymem, co nawet dla palacza niekoniecznie jest przyjemne.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #573 przez Kominiarz
Ja też jestem za! Obawiam się tylko że grupa palących Klubowiczów mocno się sprzeciwi i w ramach protestu przestanie przychodzić na slajdowiska.. :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.653 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com