Nie bądź bierny i daj głos - Lokal Bez Papierosa

Więcej
14 lata 3 dni temu #909 przez BALKANDRIVER
Amen.

I nie sprowadzajmy dyskusji do typowego, polskiego piekiełka.
Reszta w gestii kultury osobistej i wzajemnej tolerancji.


BALKANDRIVER

"Podróże są zabójcze - dla uprzedzeń, fanatyzmu i ciasnoty umysłowej."- Mark Twain

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 dni temu #904 przez Albin
Rządy w całej Europie starają się rozwiązać ustawowo ten problem, politycy i wielcy tego świata starają się o konsensus ale ... podobnie jak to że jest czarne i białe, są katolicy i muzułmanie, są zwolennicy PiS i PO, są wegetarianie i mięsożercy i w każdym przypadku jest walka o rację strony. Tak samo był i będzie podział palaczy z niepalącymi. Nie ma sensu brnąć w stronę kłótni i kolejnego podziału na tych lepszych i gorszych bo tu nie ma możliwości zadowolenia tylko jednej ze stron. Już od ubiegłego roku przyjął się układ na jaki pozwala układ pubu. Na dużej sali w trakcie slajdów nie palimy a palacze mają dla siebie część barową z ekranem i było wszystko ok. Sam jeszcze 1,5 roku temu byłem palaczem i doskonale rozumiem obie strony. Zdrówka życzę obu stronom.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 dni temu - 14 lata 3 dni temu #903 przez jeanny
do kogo był skierowany ten pełen warcholstwa post Panie bathory - pracowniku pubu?
rozumiem, ze w Śródziemiu Ty podejmujesz wszystkie decyzje?

Poza tym pragnę zauważyć, że nikt tu nikomu nie ma zamiaru nic zakazywać. Jest to taka mała akcja skierowana do ludzi z kulturą, którzy szanują zdrowie innych skoro sami z rożnych powodów nie zaprzestają nałogu palenia papierosów.
Ostatnia14 lata 3 dni temu edycja: jeanny od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
14 lata 3 dni temu #902 przez
nie zabronisz mi palic, ani nikomu innemu, szczególnie pracownikom, a wszelkie uwagi tyczące się osób pracujących oraz ich znajomych kieruj bezpośrednio twarzą w twarz. Bo jak widać jesteś tchórzem. Jak Ci się nie podoba - nie przychodż, co przeze mnie będzie mile widziane. Po drugie: lokal nie jest wasz i wara od jakichkolwiek decyzji związanych z porządkiem panującym w lokalu.
Po trzecie powyższe Twoje uwagi dotyczące osób pracujących mam zamiar wykorzystać jako dowód w sądzie przeciwko Twojej osobie. Masz szansę uniknąć procesu przepraszając publicznie za swoje warcholstwo.
bathory - pracownik pubu.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 6 dni temu #892 przez jeanny
Jako, że zdecydowana większość jednak nie pali a palacze zgadzają się na wychodzenie na zewnątrz, uważam ze to świetny pomysł. Poza tym tak jak Julia powiedziała jest to pewna propozycja i byłoby super jakby się udało ją wprowadzić na czas poniedziałkowych składowisk. Lokal nie jest nasz ale to my mamy tam w poniedziałki spotkania.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 6 dni temu #889 przez Kominiarz
My oczywiście nikomu nic nie możemy zabronić. A poza tym to tylko rozmowa, która i tak do niczego nie prowadzi.
Więc możesz sobie palić przy barze do woli - no chyba że właściciel będzie miał inne zdanie :laugh:
A niuans z tego co wiem to nie pali :laugh:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.519 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com