Czyste Góry, Czyste Szlaki

Czyste Bieszczady 2014

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11875 przez Albin
Ratownicy GOPR-u odnaleźli ciało zaginionego w rejonie Olszanicy 61-latka. Jak informuje TVN24 - na ciele widać było ślady, które wskazywałyby na to, że został zaatakowany przez dzikie zwierzę. Ratownicy podejrzewają o to niedźwiedzia, który zaatakował ich wczoraj podczas poszukiwań zagubionego.
więcej:
wiadomosci.onet.pl/rzeszow/zaginiony-w-r...latek-nie-zyje/dd05h

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11872 przez BeataF
O kurcze! To na pewno nie "NASZ" misiek :)
Nasz nie jeździł quadem!
A tak na poważnie to my naprawdę mieliśmy dużo szczęścia z tym spotkaniem :laugh:

Czytając relacje różnych ludzi ze środowiska bieszczadzkiego to to wcale nie jest takie proste żeby spotkać niedźwiedzia! Nawet leśnicy pracujący w bieszczadach od dawna nie wszyscy mieli tą przyjemność.

Cały czas się zastanawiam co by było gdybyśmy tam na chwilę usiedli? Bo padła taka propozycja żeby usiąść na ściętych drzewach ale jakoś nikt nie skorzystał! To była kwestia kilku minut i może to o Nas by gazety pisały ;)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #11871 przez raven
Hej!
Wracając jeszcze do tematów bieszczadzkich i naszego futrzanego przyjaciela, właśnie podali o ataku niedźwiedzia na ratowników górskich w miejscowości Olszanica :ohmy:

W Bieszczadach niedźwiedź zaatakował ratowników GOPR

Rozjuszony niedźwiedź podbiegł do dwóch ratowników, którzy jechali na quadzie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Olszanica.

- Podczas patrolowania wyznaczonego terenu do dwóch ratowników jadących na quadzie podbiegł rozjuszony niedźwiedź. Ratownicy zdążyli w porę zeskoczyć z pojazdu i nic im się nie stało

- Ranny prawdopodobnie został jednak niedźwiedź. Świadczy o tym krew na quadzie. Akcja została zawieszona do czasu, kiedy leśnicy odnajdą ranne zwierzę. W tym momencie nikt inny nie może w tym miejscu przebywać ze względu na duże niebezpieczeństwo.




Dodam, że ratownicy w momencie ataku szukali zaginionego mężczyzny.

rAFAŁ
Załączniki:
Ostatnia9 lata 6 miesiąc temu edycja: raven od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11784 przez Albin
Tym razem to ja śledziłem miśka :laugh:
a stopa całkiem niemała ...
.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11779 przez TaPtica
Tak jeszcze w misiowym temacie ;)
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11778 przez Albin
Mijaliśmy się....
Ja właśnie wracałem z samotnej wędrówki gdy Wasza grupa mnie mijała. W pewnym miejscu zastanawiałem się czy to zapach żubra czy niedźwiedzia, bo zapach był mocny i charakterystyczny. Na dodatek łaziłem po krzaczorach w poszukiwaniu ciekawostek miejscowych ...

foto Marcin Nawrocki

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.
Załączniki:

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.641 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com