Weekend majowy w Borach Tucholskich

Więcej
13 lata 6 dni temu #2900 przez Albin
ma 2 zestawy spiningowe ale i spławik jakiś się znajdzie. o metodach może nie mówmy publicznie :-) z moich wędek możesz korzystać tak że nie musisz brać swoich.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 dni temu #2899 przez
Gitary raczej brać nie będę bo:
1. Zajęłaby 1/3 bagażnika
2. Moje umiejętności gry drażnią niektórych uczestników

Na ryby polować zamierzam (jeśli już) raczej aparatem fotograficznym.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 dni temu #2898 przez
To może ja też się przedstawię? ;-)

Mam na imię Rafał, a mówią na mnie Raffee (czyt. Rafi).
Wyglądam dokładnie tak jak na zdjęciu i spotkać można mnie praktycznie w każdy poniedziałek na slajdowiskach.
W Klubie zajmuję się zwykle kwestiami technicznymi: portalem od strony administracyjnej, slajdowiskami pod kątem podłączenia laptopów i rzutnika - czasami slajdy bywają prezentowane na moim własnym sprzęcie.
Jutro jadę, jak to Admin określił, czerwonym bolidem ze stajni Renault. Mimo jego groźnej nazwy ja sam nie mam zapędów ani Kubicy, ani nawet Hołowczyca. Staram się dojechać na miejsce bezpiecznie i względnie szybko, ale bez przesady.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 dni temu #2897 przez ŁukaszS
Wędki bierzesz? A gdzie i jaka metoda masz tam zamiar wędkować? Mnie też troche korci...:>

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 dni temu #2895 przez Albin
reszta będzie musiała przedstawiać się z załącznikami przy ognisku wychodząc na środek kółeczka i z wierszykiem albo piosenką :woohoo:
a tak przy okazji,... ja biore2 wędki a czy ktoś bierze instrumenty? mogą być też muzyczne :laugh: jakieś skrzypce czy inne fujarki :laugh:
na miejscu (ok 300m) jest sklep z całkowitym zaopatrzeniem czynny do 22.00 więc nie potrzeba tego i owego wieźć ze sobą

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 6 dni temu #2894 przez aska
super, dzięki, dzięki!
jestem już w kontakcie z Rafeem od wczoraj - dam znać czy się wyrobię.

ja się przedstawiłam jak przykazał admin - a reszta? ;-))

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.624 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com