Weekend majowy w Borach Tucholskich

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2855 przez Serwer01
W okolicy miejscowości Swornegacie nie powinno być problemu z płaceniem kartą czy z bankomatami (jako że jest to teren wypadów weekendowych 3-miasta ) - z tego że znam północne Kaszuby mogę powiedzieć że w prawie każdej miejscowości jest bankomat czy market , a jak ich nie ma to jest CPN ,lub zajazd w którym można się dogadać z właścicielem / sprzedawcą ; ni mniejszym polecał bym o zaopatrzenie się wcześniej w gotówkę (może gdzieś być czarna strefa -jak są 3 domy na krzyż raczej bankomatu nie będzie:) )... (na Kaszubach jest bardzo duże nastawienie na promocję regionu i zachęcanie do przyjeżdżania w ten region polski ) a jak wiadomo co się za tym ciągnie (są turyści - mają kasę - trzeba ją wyciągnąć - smutne ale prawdziwe...)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 tydzień temu #2852 przez
Jeszcze jedna, myślę, bardzo istotna informacja: w Swornegaciach jest jeden (o ile mi wiadomo jedyny) bankomat BPS.
Najbliższe bankomaty Euronet, które są z reguły poszukiwane przez większość osób, znajdują się w Chojnicach.

Nie pamiętam jak jest z płatnościami kartą płatniczą w markecie czy w placówkach gastronomicznych, ale wydaje mi się, że w co najmniej kilku jest taka możliwość.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 tydzień temu #2851 przez
admin napisał:

Dla tych co dojadą komunikacją zbiorową informacja, - Raffee sprawdzał i jest autobus z Krakowa do Chojnic ruszający wieczorem i na miejscu jest o ok 7 rano a bilet normalny kosztuje ok 80,- .

Gwoli ścisłości:
Autobus PKS Kraków S.A. przelotowy, pospieszny relacji Zakopane - Ustka.
29.04.2011
Odjazd z RDA w Krakowie - 21:20
Przyjazd na Chojnice PKP/PKS - 7:35
Cena - 81 zł (bilet normalny)
Bilet można kupić przez internet (PDF lub na komórkę) na stronie www.e-podroznik.pl/ (nie testowałem).

Z dworca w Chojnicach do Swornegaci dostać się można bezpośrednio autobusem miejskim MZK Chojnice linia 1. Cena biletu (trzeba kasować jak w MPK!) o ile pamiętam to było około 5 zł.
Rozkład jazdy MZK na stronie internetowej niestety nie działa.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2844 przez ŁukaszS
Ja jadę z Eweliną i Jej Koleżanką, prawdopodobnie dołączy do Nas jeszcze jedna osoba. Startujemy z Krakowa w piątek koło 18-stej. Dzwoniłem już do Swornych, nie ma problemu, żeby przyjechać w nocy. Wyjazd 3-go, godzina do ustalenia. Pozdrawiam, Łukasz

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2843 przez Albin
Kolejne osoby dołączają a kilka jeszcze się zastanawia. Dobry to moment aby podzielić się miejscami w jadących samochodach. Składka na paliwo do uzgodnienia indywidualnie z właścicielami pojazdów. Dla tych co dojadą komunikacją zbiorową informacja, - Raffee sprawdzał i jest autobus z Krakowa do Chojnic ruszający wieczorem i na miejscu jest o ok 7 rano a bilet normalny kosztuje ok 80,- . Jeżeli są chętni z innych rejonów Polski także prosimy o informacje ze względów organizacyjnych bo jest to weekend dosyć popularny tam gdzie jedziemy i bez uprzedzenia właściciela może nie być wystarczającej ilości sprzętu pływającego. Wystarczy tutaj napisać ile osób i z jakiego rejonu kraju. Zapraszamy

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2836 przez eee
witam, starałam się być oszczędna w piśmie do niezbędnego minimum), by nie zaśmiecać nadto forum, o klubie i wyjeździe poinformowała mnie koleżanka przesyłajac link (nie wiem z jakim nick-iem tu występuje), która też chce jechać (jesli nas przygarniecie) i która z wami kraków zwiedzała bodajże dwukrotnie, zapalona miłośniczka spędzania aktywnie wolnego czasu (miala troszkę mniej czasu by tu się pojawiać), kochająca przede wszystkim góry ...ja tak bardzo ambitna nie jestem, jesli chodzi o góry i nie tylko to wolę w bardziej rekreacyjnej formie..świetną alternatywą wydają mi się kajaki i rower w dobrym towarzystwie...mieszkam w okolicach Suchej Beskidzkiej wiec na spotkanie w krakowie z uwagi na pracę też nie mogłam dojechac by sie osobiscie przedstawić, co mam nadzieję nie bedzie wielką przeszkodą i poznamy się na miejscu...gdyby ktos chcial jeszcze poznac jakieś szczególy (w granicach rozsadku) to mogę udzielic odpowiedzi..niestety nie pochłonęły mnie serwisy społecznościowe, po których poruszam sie sporadycznie i to po omacku, tak wiec trudno bedzie o mnie jakieś informacje znaleźć, włącznie ze zdjęciem...

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.583 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com