Weekend majowy w Borach Tucholskich

  • Gość
  • Gość
13 lata 2 tygodni temu #2833 przez
no ja też uważam, że osoby który jadą mogą trochę więcej o sobie napisać niż tylko eee,

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2829 przez Albin
dla pewnego małego wyjaśnienia...
ten jak i pozostałe wyjazdy organizowane są dla klubowiczów a wybacz, eee tajemniczości wielki/a , nie jestem w stanie kim zacz bo ni po nicku ani po fotce nie sposób określić czegokolwiek jak i koleżanki jeszcze bardziej tajemniczej.
Myślę że nie tylko ja ale i pozostałe osoby jadące na ten wypad chciały by wiedzieć z kim będą miały (lub nie) przyjemność wspólnej zabawy.

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2828 przez eee
Nie wiem czy jestesmy ujęci w liście wyjazdowej: zdecydowane dołączyć do wyprawy 3 (trzy) osoby: ŁukaszS, eee i koleżanka eee

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2827 przez ŁukaszS
Ja mogę zrobić Uche:) W Mylofie znajduje się jedna z największych hodowli pstrąga tęczowego w tej części Europy, więc podstawowy składnik już jest:)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2820 przez Albin
Po wczorajszym slajdowisku wiadomo że jedzie na pewno 11 osób - 3 samochody. Kilka osób jeszcze się zastanawia więc jeżeli są jeszcze inni/e chętni/e proszę o informację tak by zaplanować miejsca w samochodach.

Pobyt na miejscu będzie bardzo zróżnicowany bo np. Icelander w 1 dzień nie planuje robić NIC a my pływamy na kajakach, w kolejne dni jeździmy na rowerach po okolicy, dalej pływamy na kajakach, jeździmy samochodami zwiedzając atrakcje tamtego rejonu kraju a z kolei ŁukaszS chce zrobić kilkudniowy spływ kajakiem.
Jak widać dla każdego coś się znajdzie...

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 2 tygodni temu #2816 przez Albin
Bory Tucholskie to przede wszystkim spływy rzekami : Brda, Wda, Zbrzyca, Słupia, Piława, Gwda, Łupawa, Drawa, Chocina, Kłonecznica, Kulawa i jeziorami: Charzykowskie, Karsińskie, Witoczno, Łąckie, Dybrzyk i wiele innym okolicznych. To także atrakcje regionu jakie można zobaczyć poruszając się po terenie rowerem górskim także z wypożyczalni .
Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić będąc w okolicy:
- Park Narodowy Bory Tucholskie z jego atrakcjami
- Zaborski Park Krajobrazowy z jego walorami
- Akwedukt wodny w Fojutowie
- Ścieżka dydaktyczna w Klosnowie
- Miejscowość Odry - kamienne kręgi
- Kościółek w Leśnie i kamienne kręgi w Leśnie
- Mylof z zaporą wodna
- Kalwarię Wielewską
- Miejscowości Charzykowy i Swornegacie
- Muzeum Kaszubskie w Jagliach
- Zagrodę artysty ludowego p. Józefa Chełmowskiego

część z tych atrakcji opisałem wcześniej :
www.klubpodroznikow.com/relacje/76-polsk.../710-bory-tucholskie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.616 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com