Weekend majowy w Borach Tucholskich

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2884 przez Serwer01
a mam jeszcze pytanko co do pola namiotowego ... Jest tam toaleta/wychodek ? , czy trzeba na nim rezerwować miejscówkę ? , czy jako że raczej będę w tamtej okolicy w weekend mogę przenocować nockę po kosztach przeznaczonych dla Śródziemia...?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2883 przez humanitas
Gdyby była taka potrzeba, to mam jedno miejsce w samochodzie. (Nie)chętnie polecam bo:
- w czasie jazdy słucham głównie ukraińskiej muzyki;
- zatrzymuję się w miejscach które w moim mniemaniu są interesujące - czas jazdy się wydłuża;
Wyjazd z Krakowa planujemy (jeden kobiet, troje facetów) około 18 - 20 w piątek (nam tam nocna jazda niestraszna).
Pozdrawiam.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2882 przez aska
to nie jest jeszcze deklaracja, gdyż cały czas się zastanawiam - w tej chwili najbardziej skłonna jestem wybrać nocny autobus, by nie tracić dnia.
czy ktoś także bierze tę opcję pod uwagę lub planuje być na miejscu już w sobotę rano? (najprawdopodobniej wracałabym tak samo - z poniedziałku na wtorek)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2879 przez Albin
Z rozmów tutaj jak i z telefonów do mnie wynika że wybiera się ok 10-12 osób więc czas najwyższy się zadeklarować kto i z kim ma ochotę jechać. Rozumiem Raffee że to mnie bierzesz pod uwagę skoro powrót masz już beze mnie :laugh: faktycznie z Borów w środę rano ruszam na zamek w Malborku na zdjęcia i także na zamku nocuje a wracam w czwartek.
jeżeli będzie 3 osoby lub więcej na samochód to koszty są już niższe niż za pociąg.
Sprawdzałem pogodę długoterminową i ma być do 26 stopni więc nie zapomnijcie strojów do opalania i kremów :laugh:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Autor
  • Gość
  • Gość
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #2875 przez
Ja wyjeżdżam w sobotę pewnie około 8:00 rano lub (co jest nieco mniej prawdopodobne) w piątek około 18:00 z Krakowa.
Mam w samochodzie dwa wolne miejsca.
Wyjeżdżam do Krakowa we wtorek wieczorem, lub (chyba chętniej) we środę rano i wtedy miejsc wolnych będzie trzy.

Jeśli nikt nie dołączy - pojadę pewnie autobusem, bo wtedy będzie i wygodniej (nie będę musiał całą drogę prowadzić), i taniej.

Kontakt ze mną przez wiadomość prywatną, lub przez GG (numer jest w moim profilu). Można też przez Facebook .
Ostatnia13 lata 1 tydzień temu edycja: od.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Gość
  • Gość
13 lata 1 tydzień temu #2874 przez
Czy ktoś poza Łukaszem jest zainteresowany transportem w Bory Tucholskie w sobotę rano?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.681 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com