Weekend majowy w Borach Tucholskich

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2872 przez Albin
W zasadzie to chyba wszyscy zgodnie rozbijamy namioty nad wodą przy miejscu na ognisko i grilla. Ruszamy w piątek i w sobotę rano a wracamy... chyba bardzo różnie bo ja z Borów ruszam na Malbork, Icelander nad morze a reszta też chyba różnie :laugh: to takie małe waaaakkkaaaacjjjeeee :lol:

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2869 przez aska
a kiedy jedziecie/ wracacie z krakowa?
jak ostatecznie organizujecie sobie noclegi? w namiotach czy w pensjonacie?

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2867 przez Albin
to jest najodpowiedniejsze miejsce :-) a jak i skąd masz zamiar jechać? bo tutaj staramy się podzielić miejscami w samochodach z Krakowa lub podpowiadamy jak dojechać komunikacją zbiorową. A przy okazji może ogólnie nieco o sobie ?

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2866 przez pat
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce ale chciałam zgłosić, że też się przyłączam! Patrycja Pepłowska

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2864 przez Albin
oczywiście że można dołączyć. z grupy rakietowej będzie nas przynajmniej dwóch. szczegóły sa w miarę opisane w poprzednich postach a jedziemy się zresetować nad wodę a przy okazji zwiedzanie w okolicy wszystkiego co się da czy to kajakiem, rowerem, pieszo czy samochodem. z tego co widać to miejsce znajdzie sie jeszcze w każdym samochodzie

.

Zapraszam na profil prywatny:
klubpodroznikow.com/tatromaniak-autor?showall=1
.
.
.

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 tydzień temu #2863 przez aska
hej

czy można jeszcze dołączyć do tego wyjazdu?
niestety nie było mnie od jakiegoś czasu na slajdowiskach, więc nie znam szczegółów... (byłam na pierwszej pamiętnej wyprawie w Tatry na rakietach - czy ktoś z tamtej grupy wybiera się tutaj?)
najbardziej podoba mi się opcja "maksymalnie kajakowa" :-)

Proszę Logowanie lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.583 s.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników KRS: 0000556344 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Skontaktować się z nami możesz mailowo alejapodroznikow@gmail.com

Jeżeli chcesz wykorzystać materiały naszego autorstwa zamieszone na portalu skontaktuj się z nami: alejapodroznikow@gmail.com